Miegas be pagalvės: pliusai ir minusai

Miegas be pagalvės – naudinga ar ne. Aiškinamės visus pliusus ir minusus.

Nors miegas be pagalvės – ne tas sprendimas, kurį galima rekomenduoti visiems (kadangi kokybiška pagalvė lieka optimaliu sprendimu geram viso kūno išlyginimui), tai galimas sprendimas, jei jūs negalite miegoti ant pagalvės.

Viskas priklausys nuo jūsų padėties miego metu

Nors iš principo miegas be pagalvės saugus, priklausomai nuo padėties, kurioje jūs miegate, jis gali turėti gana didelę įtaką jūsų sveikatai ilgalaikėje perspektyvoje.

Iš esmės, jei jūs įpratote miegoti ant šono, tai miegas be pagalvės – labai bloga idėja, kadangi jūsų kaklas visą naktį bus įtampoje, o taip pat kentės stuburas.

Miegas ant pilvo, žinoma, bus naudingiausias be pagalvės, tačiau ši padėtis nelabai tinka kūno atpalaidavimui.

Miegas ant nugaros be pagalvės kai kuriems žmonėms sustiprins knarkimą ir jūs negausite jokios naudos be sprando palaikymo, kaip, pavyzdžiui, su pagalvėmis, adaptuotomis sprandui.

Trumpai tariant, išskyrus tai, kad jūs paprastai miegate ant pilvo, miegas be pagalvės ilgalaikėje perspektyvoje bus žalingas jūsų sveikatai (įtampa sprande, pečiuose, juosmenyje, galvos skausmai ir t.t.).

Miego be pagalvės privalumai
Kai kuriems žmonėms gali būti naudinga miegoti be pagalvės, tai liečia žmones, kenčiančius nuo odos problemų.

Faktiškai kontakto su pagalve nebuvimas 7-8 valandas per dieną leidžia odai geriau kvėpuoti ir jūs mažinate odos porų užsikimšimo riziką.

Kaip bebūtų keista, jei jūs miegate be pagalvės, jūsų kūnas iš visų jėgų bando rasti patogiausią padėtį ir adaptuotis prie šios situacijos. Būtent dėl šios priežasties kai kurie žmonės geriau miega be pagalvės, nei su ja.

Jei šiuo metu jūs miegate ant pagalvės ir kenčiate galvos ir sprando skausmus, kai pabundate ir išbandote visas įmanomas padėtis, jūs vis tiek galite pabandyti miegoti be pagalvės, kad suprastumėte, tinka jums tai ar ne.

Su pagalve ar ne – kaip geriau?

You cannot copy content of this page