7 dalykai, kuriuos verta laikyti paslaptyje

  • Pirma, ko neverta viešinti – tai savo tolimų planų. Nutylėkite iki tol, kol šie planai išsipildys. Bet kokios mūsų idėjos ne tik ne idealios, jose didžiulė daugybė silpnų vietų, į kurias užtenka tik trinktelėti – ir viskas sugrius.
  • Antra – neverta dalintis paslaptimi apie savo labdarą. Geri darbai – didelė retenybė šiame pasaulyje, ir būtent todėl juos reikia saugoti kaip akies vyzdį. Negirkite savęs už gerus darbus. Toks požiūris gali greitai privesti prie arogancijos, o tai ne pati geriausia savybė, sutikite?
  • Trečia – neverta viešinti jūsų asketiškumo. Nepasakokite kairėn ir dešinėn apie savo mitybos, miego, seksualinių santykių ir t.t.ribojimus. Fizinė askezė atneša naudą tik jei ji harmoninga ir su emocine sudėtine dalimi.
  • Ketvirta, ką verta nutylėti – tai jūsų vyriškumas, herojiškumas. Visi mes susiduriame su įvairiausiais išbandymais kiekvieną dieną. Kažkam tenka išoriniai išbandymai, kažkam – vidiniai. Išoriniai išbandymai matomi, todėl už juos žmonės gauna apdovanojimus, tačiau vidinių išbandymų įveikimo niekas nepastebi, todėl neskiria ir jokių apdovanojimų už juos.
  • Penkta, ko neverta viešinti – tai savo dvasinio šviesumo. Jis tik jūsų, ir niekam neverta jo atskleisti. Parodykite jį kitiems tuo atveju, kai jis taps tikrai reikalingas ne tik jums, bet ir aplinkiniams.
  • Šešta, kuo neypatingai verta dalintis su kitais – tai jūsų namų konfliktai ir šeimyninis gyvenimas. Atminkite: kuo mažiau jūs kalbate apie problemas savo šeimoje, tuo ji tvirtesnė ir stabilesnė. Barnis – tai negatyvios energijos, kuri susikaupė bendravimo procese, atsikratymas. Kuo daugiau jūs kalbate apie savo problemas, tuo daugiau jomis tikite.
  • Septinta, apie ką neverta kalbėti – tai negražių žodžių, kurie buvo iš ko nors išgirsti. Gatvėje galima išsipurvinti batelius, o galima ir sąmonę. Ir žmogus, kuris grįžęs namo pasakoja, ką jis pakeliui išgirdo kvailo, niekuo nesiskiria nuo žmogaus, kuris grįžo namo ir nenusiavė batų.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page