Jums visada reikės mamos – kiek metų jums bebūtų

„Mamos meilė kantri ir viską atleidžianti net tada, kai ant jūsų užgriūva visas pasaulis. Ji niekada nedingsta ir nesilpsta, net jei mamos širdis suspausta skausmo“.

Prisiminkite savo vaikystę ir kaip dažnai jūs sakydavote „Noriu pas mamą!“ Kai būdavo skaudu, kai mes ant ko nors pykdavome ar tiesiog liūdėdavome, mama visada žinodavo , kaip viską ištaisyti. Kai mes augame, nustojame taip dažnai kviesti mamą – bent jau atvirai. Juk mes turime būti stiprūs, nepriklausomi ir savarankiškai spręsti savo probemas.

Tačiau leiskite man kai ką papasakoti. Aš suaugusi, gerai uždirbu, turiu puikų vyrą, namą ir du vaikučius. Bet man vis tiek reikia mano mamos, ir aš nebijau to prisipažinti. Ir štai kodėl:

Mama – tai vienintelis žmogus, kuriuo galima pasikliauti bet kokiomis aplinkybėmis.

Vienintelis draugas, kuris bus su tavimi visada, kas beatsitiktų – tai jūsų mama. Pagalvokite apie tai. Net tie, kuriuos jūs laikote geriausiais savo draugais, toli gražu ne visada gali viską mesti ir atbėgti vos pakvietus.

Ir žinote ką? Tai visai normalu. Kiekvienas žmogus iš tiesų pirmiausia rūpinasi savo gyvenimu ir neverta įsižeisti dėl to, kad toli gražu ne viskas sukasi aplink mus.

Kitas reikalas – mama. Jos gyvenimas iš tiesų sukasi aplink jus. Galbūt ir ne pastoviai ( tai irgi suprantama, bet kuri mama nusipelno gyventi ir savo gyvenimą), bet jau tikrai tais momentais, kai jums reikia jos labiausiai.

Mama myli mus visada ir be jokių sąlygų.

Gyvenimo kelyje jūs tikrai sutiksite daugybę puikių žmonių, tačiau vienintelis žmogus iš visų, kuris jus mylės visada ir be jokių sąlygų, yra jūsų mama.

„Mamos meilė kantri ir viską atleidžianti net tada, kai ant mūsų griūva visas pasaulis. Ji niekada nedingsta ir nesilpsta, net jei motinos širdis suspausta skausmo“. Kitaip tariant, motinos meilė yra viena giliausių ir besąlygiška.

Kartais mūsų sprendimai sudaužo jos širdį. Mes darome tai, kas jai visiškai ne prie širdies, tačiau mama vis tiek mus myli. Mes renkamės gyvenimo kelius, kurių ji niekada mums neišrinktų, tačiau vis tiek pasiruošusi bet kuriuo momentu padėti ir palaikyti. Tai duoda vilties ir pasitikėjimo savimi, kai jūs žinote, kad kaip smarkiai jūs beišklystumėte iš kelio, jūsų pusėje visada bus mažiausiai vienas žmogus.

Jums visada reikės mamos – kiek metų jums bebūtų.

Tai nepaneigiamas faktas, bet ką daryti, jei jūs gyvenate skirtinguose miestuose (o gal net šalyse)? Kaip jūs benorėtumėte visada gyventi netoli tėvų namų, auginti vaikus šalia senelio ir močiutės, gyvenimas kartais numeta mus į visiškai netikėtas vietas.

Mes užaugame ir paliekame tėvų namus. Tačiau visada galima išsaugoti artimus santykius, net jei esate toli…

Savo tvarkaraštyje skirkite laiką reguliariems skambučiams.

Taip taip, nepalikite šių skambučių tik pasitaikius progai ir neįtikinėkite savęs tuo, kad „paskambinsite, kai bus laisvo laiko“. Daugumoje atvejų to „laisvo laiko“ neatsiranda. Įtraukite skambučius mamai į dienotvarkę ir prisiekite niekada jų nepraleisti.

Laikydamiesi plano jūs parodysite mamai, kad ji lieka labai svarbia jūsų gyvenimo dalimi. Jei jūs turite vaikų, tai skirkite jiems atskirą laiką, kad jie galėtų pasikalbėti su močiute.

Dalinkitės su ja ne tik rimtomis naujienomis, bet ir smulkmenomis.

Žinoma, jūsų mamai norisi žinoti, kad jus paaukštino darbe, kad jūs nusipirkote naują namą, o jos anūkė neseniai ištarė pirmą žodį. Tačiau jai norisi žinoti apie jus ne tik tai. Patikėkite, jai norisi žinoti ir tai, kaip jus apėjo su paaukštinimu, apie namą, kurį jūs norėjote pirkti, tačiau neišėjo, ir apie tai, kaip jos anūkė atsisakė valgyti avižų košę, išterliojusi viską aplink. Na, žinote, tuos dalykus, kuriais sunku didžiuotis ir kurių jūs nepasakotumėte socialiniuose tinkluose.

Mama nori būti viso jūsų gyvenimo, o ne tik geriausių jo momentų dalimi.

Parodykite jai, kad galvojate apie ją kiekvieną dieną.

Jūs įjungėte savo kalendoriuje „priminimą“, kad nepamirštumėte nusiųsti gėlių kovo 8 ar per jos gimtadienį? Puiku, bet… taip daro visi. Kokia graži bebūtų rožių puokštė, ji visiškai nesako jai „Aš visada galvoju apie tave, mama!

Geriau parodykite, kad visada ją prisimenate, darydami nedidelius siurprizus paprastomis dienomis, o ne tik per šventes. Ir jie visiškai neturi būti brangūs ar net materialūs!

Nusiųskite paštu piešinį, kurį nupiešė jos anūkas. Pažymėkite ją linksmame ar jautriame Facebook pranešime. Net paprasčiausia žinutė, kurioje sakoma „Šiandien aš kažką pamačiau ir tai man priminė tave“ parodo jai, kad ji yra jūsų mintyse.

Raskite bendrą hobį.
Raskite tai, kas patinka ir jums, ir jai ir tegu tai jus apjungia. Galbūt jūs su ja dievinate fantastiką? Sukurkite knygų klubo puslapį, susidedantį iš judviejų. Jums patinka tam tikro žanro serialai? Žiūrėkite juos sinchroniškai ir dalinkitės įspūdžiais. Mėgstate megzti? Dalinkitės viena su kita schemomis ir drabužių fotografijomis.

Jei jūs neturite bendrų hobių, paklauskite, ką ji labiausiai mėgsta (be jūsų) ir pasistenkite apie tai sužinoti kuo daugiau. Tai teisinga – juk jūsų vaikystėje mama sugaišo daug valandų, skaitydama apie tenisą, baletą, skirtumus tarp superherojų ir visa kita, kuo jūs domėjotės, kad būtų jums geriausia mama. Atėjo jūsų eilė!

Suteikite jai vieną pirmųjų vietų savo gyvenime.

Atminkite, lygiai taip pat, kaip jums visada reikės mamos, jai niekada nenustos reikėti jūsų.

You cannot copy content of this page