Man 27 metai ir aš vienu metu gyvenu su 3 vaikinais. Tuoj papasakosiu, kai tai yra

Tai štai…Kai kurios panelės negali rasti sau net vieno normalaus vyruko, o aš gyvenu iškart su 3!
Namuose viską darau aš. Gaminu, tvarkau, rūpinuosi švara ir tvarka.

O tuo pačiu palaikau tris absoliučiai skirtingo tipo santykius su kiekvienu iš tų vyrų, stengdamasi įtikti visiems vienu metu. Papasakosiu jums apie kiekvieną jų atskirai…Ilgiausiai aš su Andriumi.
Su juo man ramu ir gera, na ir be to, mane absoliučiai viskas tenkina – lovoje viskas puiku ir reguliaru, o ir vakarais galima tiesiog pasikalbėti.

Antras iš eilės Simonas. Visus vakarus jis pražaidžia, o naktį mane kviečia ne dažniau nei 1-2 kartus per savaitę. Jis turi 3 labai retai derančias savybes – jis linksmas, geras ir tuo pačiu labai vyriškas.

Nojus – tai mano nauja meilė. Kartu mes vos pusmetį, ir jis jauniausias ir mažiausiai patyręs iš visos šios trijulės. Jis labai myli mano krūtinę. Daugumą naktų aš praleidžiu su juo, todėl kad iš tiesų myliu.
Tiesa, kartais prie mūsų prisijungia Andrius, o kartais aš net palieku juos kartu.

Nors aš ir labai laiminga, kad mane džiugina iškart 3 vyrai – aš truputį pavargau. Tarp kitko, Andriui 30 metų ir jis mano vyras, Simonui – 4 metai ir jis mūsų vyresnysis sūnus, o Nojui – vos 6 mėnesiai ir naktimis jis dažnai verkia…

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page