Mergina įsimylėjo budistų vienuolį. Pažiūrėkime, kaip susiklostė jų gyvenimas po kelerių metų

Mila su šeima gyveno Rygoje. Ji visada mėgo keliauti, kadangi dirbo nuotoliniu būdu. Vos per 5 metus mergina apkeliavo 36 šalis. Mila mėgavosi gyvenimu net nesusimąstydama apie santuoką. Tačiau likimas pats jos laukė.

Kartą su draugais ji nuvyko į Indiją, kur aplankė budistų šventyklą, ten jai pasiūlė pamedituoti, atrasti harmoniją ir kurį laiką pagyventi šventykloje. Tokia idėja patiko Milai.

Jos kuratorius buvo vienuolis, vardu Tenas, jis atvyko iš Tailando. Laimei, jis buvo vienintelis, kuris kalbėjo angliškai. Buvo neilgo bendravimo ir laiko, praleisto kartu, Mila suprato, kad įsimylėjo. Bet ką daryti, juk vienuolis davė įžadus.

Tačiau Mila tiesiog pametė galvą, ji buvo pasiruošusi viskam, kad tik jį gautų.

Ir Tenas neatsilaikė prieš merginos žavesį. Po pusės metų jis baigė tarnystę šventykloje ir atsisakė savo įžadų. Tada jau buvo prasidėjęs romanas su Mila, Tenas suprato, kad toks elgesys neleistinas. Todėl jis pasirinko pasaulietišką gyvenimą kartu su mylimąja. Tenas pasiūlė Milai važiuoti su juo į Tailandą. Ten jis supažindino merginą su savo šeima.

Tėvai labai šiltai priėmė merginą. Kaip prisipažino Teno motina: jų sūnus gyveno palaidą gyvenimą, o link 30-ies nusprendė susiprotėti ir tapti vienuoliu. Tėvai pergyveno, kad neturės anūkų, bet dabar su Milos atsiradimu jų sūnus atrado laimę ir šeimą. Po 4 metų porai gimė dukra. O Mila ir Tenas įformino savo santykius. Tenas užsiima verslu,o Mila auklėja dukterį. Pora laiminga, dabar jie nesigaili, kad pažeidė taisykles.

You cannot copy content of this page