Šis šunelis per stebuklą išsigelbėjo nuo plėšraus paukščio, o paskui pasirodė, kad tai grynakraujis nykstantis dingo

Šis mažas pūkuotukas, vardu Wandi, buvo rastas galiniame kieme mažame Wadiligong miestelyje šių metų rugpjūtį.

Šeima rado Wandi, išgirdę jo inkštimą ryte. Iš pradžių jie manė, kad jis pasimetė, todėl paliko jį ramybėje ir laukė, kol ateis jo šeimininkai, tačiau kai niekas neatėjo jo ieškoti, jie nuvežė Wandi pas veterinarą.

Daktarė pastebėjo, kad jis turėjo įbrėžimus ant nugaros ir spėjo, kad jie gali būti nuo kažkokio stambaus plėšraus paukščio letenų, kadangi šiame rajone jų buvo daugybė. „Mes dažnai matome, kad ėriukus ir mažus šunis kartais sučiumpa“,- pasakė veterinarė.

Dingo Discovery fondas sužinojo apie šuniuką ir susisiekė su veterinare, kuri sutiko truputį pasirūpinti Wandi, taipogi iškart išsiuntė genetinį pavyzdį DNR analizei.

Rezultatai atėjo po 2 savaičių, fondas nudžiugo sužinojęs, kad mažasis pūkuotukas iš tiesų pasirodė grynakraujis dingo!

Visi labai džiaugėsi, kadangi jie randasi ant išnykimo ribos. Dingo yra Australijos aborigenai, tačiau šiuo metu jie įtraukti į pažeidžiamų rūšių sąrašą dėl jų skaičiaus mažėjusio, kurio priežastis yra jų gyvenamųjų ir medžioklės vietų naikinimas.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page