Iš vokiečių dogo šuniuko išaugo milžiniškas šuo, kurio ūgis 2 m 30 cm. Šeimininkė to nesitikėjo!

Fredis, taip vadina vokiečių dogą, kuris yra pasaulio aukščio rekordininkas.

Anglei Kler Stonman 41 metai ir ji neturi šeimos, todėl moteris nusprendė įsigyti vokiečių dogą. Ji pasiėmė jį visiškai mažą, todėl net neįsivaizdavo, kad šuniukas gali išaugti tikru gigantu.

Fredis pasiekė rekordą, už kurį jam priteisė aukščiausio šuns pasaulyje vardą. Kai vokiečių dogui buvo vos 2 metai, jį įtraukė į Gineso rekordų knygą dėl ūgio. Šuns ūgis sudaro 2 m 30 cm, o svoris – 92 kg.

Kol Fredis buvo šuniukas, labai mėgo graužti sofas, todėl vos per vienerius metus Kler pakeitė 10 sofų. Kai šuo paaugo ir jo pieniniai dantys pasikeitė nuolatiniais, blogas įprotis dingo savaime.

Šeimininkė vedžioja dogą tik anksti ryte, kadangi tuo metu nėra šunų, juk Fredis gali užsimanyti pažaisti su jais ar įkąsti mažesniems draugams, o Kler negali jo sulaikyti. Moteris papasakojo, kad jos šuns būdas labai ramus ir draugiškas, labiausiai jis mėgsta gulėti ant sofos. Fredis ne ypatingai mėgsta pasivaikščiojimus, todėl jam pakanka 1 valandos per dieną.

O paėsti vokiečių dogas labai mėgsta. Labiausiai jis dievina keptą viščiuką ir sumuštinius su riešutų sviestu. Tačiau neturi nieko prieš šunų pašarą, kepinius ir bandeles. Mylimo augintinio maitinimui Kler išleidžia 16000 dolerių per mėnesį.

Moteris pasiėmė dar vieną vokiečių dogą. Tačiau ji neužaugo iki giganto ir palyginus su Fredžiu yra tiesiog mažylė. Šunys mėgsta leisti laiką kartu kieme prieš saulutę.

Kler sukūrė dogų puslapį internete ir ten publikuoja šunų, kurie įsimylėję vienas kitą, foto.

You cannot copy content of this page