Eibl – išgelbėtas katinėlis be priekinių letenėlių, išmokęs vaikščioti ir bėgioti ant užpakalinių.

Susipažinkite, čia katinėlis vardu Eibl (Able), jo vardas iš anglų kalbos gali būti verčiamas kaip „Gabus“. Tai labai puikiai apibūdina šio katinėlio asmenybę. Prieš ketverius metus, dar būdamas benamiu, Eibl vijosi paukštį ir, krisdamas nuo stogo, užkrito ant elektrinio transformatoriaus. Nežiūrint į suteiktą greitą oagalbą, vargšeliui vis tiek reikėjo amputuoti priekines letenėles ir uodegą. Deja, bet ir po nelaimės Eibl liko benamiu, kol sutiko ir sužavėjo savo dabartinį šeimininką, norėjusį išlikti nežinomu.

„Kai aš pirmą kartą pamačiau jį, aš pajaučiau didžiulę energiją ir įkvėpimą. Jis tikrai labai stiprus katinėlis“, – pasakė Eibl šeimininkas.
Nežiūrint į tai, kad jis neturi priekinių letenėlių, jis yra kaip ir visi katinėliai. Jo būklė nesustabdė jo įprastinio katiniško gyvenimo. Jis išmoko stovėti, vaikščioti ir netgi bėgioti ant užpakalinių letenėlių. Kaip ir kitos katės, jis labai mėgsta voliotis, miegoti ir nieko neveikti.

Eibl labai greit susidraugavo su kitu šeimininko katinu Finfinu, kuris nemoka taip gerai valdyti užpakalinių letenėlių, kaip Eibl.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page