Haskis iš prieglaudos tapo našlaičių kačiukų auklyte

Kai tris našlaičius kačiukus rado Amerikos San Chose miesto gatvėje, mamos-katės šalia nebuvo. Sušalusiems ir alkaniems, mažyliams skubiai buvo reikalinga priežiūra ir atsitiktinio praeivio dėka jie buvo saugiai pristatyti į Mini Cat Town gelbėjimo centrą.

Naujuose namuose kačiukai visada buvo pašerti, apsupti rūpesčiu ir šiluma, tačiau jų tokiame mažame amžiuje vis tiek reikėjo motiniško rūpesčio. Rūpestinga globėja tai pajuto ir vieną gražią dieną nusprendė supažindinti kačiukus su prieglaudos kale – haske vardu Lilo.

Kai tik haskė pauostė mažyčius kamuolėlius, iškart įsitaisė šalia jų ir įsijautė į mamos vaidmenį. Kol mažyliai miegojo, Lilo gulėjo šalia ir saugojo juos, o kai ėdė – kantriai laukė, kol vaikai viską suės, kad nulaižytų jų snukučius.

Patys kačiukai, rodos, ėmė priimti Lilo už mamą. Su jos prabudusiu motinišku instinktu globėja nebijojo palikti kačiukų vienų – juk su jais buvo patikima gynėja.

Tačiau tai toli gražu ne visi kačiukai, kuriuos prižiūri Lilo – dabar pas savanorę laikinoje globoje
net 17 našlaičių ar išmestų kačiukų, ir rūpestinga haskė spėja skirti dėmesio kiekvienam iš jų.

Ši Lilo meilė kačiukams prasidėjo seniai, kai ji pirmąkart pasirūpino vienišu našlaičiu kačiuku, kurį atnešė į centrą, ir išaugino mažylį.

Mažasis trio tuo metu auga ne dienomis, o valandomis. Dabar mažyliams apie 3 savaites, jie mokosi vaikščioti ir tyrinėja pasaulį – ne be rūpestingos šuniškos mamos, kuri saugo juos kiekviename žingsnyje, pagalbos!

You cannot copy content of this page