Šeima nusprendė nusipirkti prabangų namą, tačiau jo rūsys pasirodė dar kietesnis

Pasaulyje nemažai prabangių ir didelių namų, tačiau toli gražu ne visi stebina taip, kaip stebina ši vila. Tai ne šiaip didžiulis prabangus pastatas, bet dar ir kieta paslaptis rūsyje.

Vila randasi Vašingtono priemiestyje, žemės sklype, kurio teritorija užima daugiau nei 1,6 ha! Paties namo plotas stulbina ne mažiau – 1100 kvadratinių metrų. Interjeras iš tiesų prabangus, kolonijinio stiliaus, vyrauja brangios ir natūralios medžiagos.

Viloje galima rasti 8 vonios kambarius, 7 miegamuosius, 10 židinių, dviaukštę virtuvės zoną, didžiulę biblioteką su visą sieną užimančiais stelažais, muzikinį kambarį, valgomąjį ir skalbyklą.

Be paties namo privačioje teritorijoje taip pat yra patogus svečių namas, dideli apšviečiami teniso kortai, vienas atviras baseinas ir dar vienas uždaras. Įspūdinga, tiesa?

Tačiau įdomiausia slypi rūsyje. Įėjęs į jį atsiduri lyg kitame pasaulyje ir atskirame mieste iš kitos epochos. Patalpa atrodo kaip ištisa gatvė su akmenų grindiniu ir vitrinų imitacijomis, kurios atrodo kaip tikros.

Viso unikalaus neegzistuojančio miesto požeminiame rajone galima rasti 15 įstaigų, tarp kurių tattoo salonas, įvairios parduotuvės, masažo salonas, kinoteatras, pašto skyrius, sauna, restoranas ir baras, grožio salonas, miesto administracija, taipogi viešbučiai.

Čia yra ir keli automobiliai – senoviniai, bet veikiantys. Lubos nudažytos juoda spalva, todėl primena naktinį dangų.

Neįtikėtina vila – Patriko Kulinano projektas. Šis dizaineris išpopuliarėjo dar praėjusio šimtmečio 70-aisiais metais ir išgarsėjo originaliomis ir neįsivaizduojamomis sudėtingų pastatų dizaino variacijomis. Kulinanas viską kruopščiai apgalvojo, ne tik įrengdamas pagrindinės namo dalies dizainą, bet sukurdamas ir atskirą pasaulį rūsyje.

Už unikalią vilą su slaptu rūsiu savininkas prašo 4,5 milijono dolerių.

Ir nekilnojamo turto specialistai mano, kad šeimininkas turi puikų skonį ir humoro jausmą, todėl kad namą greičiausiai įsigis arba meno vertintojas, arba žmogus, pavargęs nuo kasdienybės ir jos šurmulio.

You cannot copy content of this page