Kartą ryte namo savininkai kieme rado kibirą, kuriame sėdėjo ligoti pliki šuniukai

Kartą ryte vienos šeimos nariai išėjo į namo kiemą ir pamatė, kad ant žolės stovi mėlynos spalvos kibiras. Tai buvo svetimas kibiras! Šeimininkai nieko nesuprato. Iš kur jis čia atsirado? Ir kieno išvis?

O po minutės žmonės buvo nustebinti dar labiau, kai pažvelgė vidun. Jie pamatė, kad kibire kažkas juda. Pasirodė, kad ten keturi maži ir pliki šuniukai. Jiems aiškiai buvo reikalinga skubi pagalba!

Vis dar šoko būsenos, žmonės visgi nusprendė padėti šiems vargšams. Paskambino į gyvūnų apsaugos bendriją. Inspektorė, vardu Rebeka Timberleik, atvyko pas šeimą, kad išvežtų mažylius. Ji su gailesčiu žiūrėjo į mažus, bejėgius ir labai ligotus šuniukus.
O šuniukai buvo beveik visai be kailio. Jų odelė niežėjo, perštėjo. Šuniukai tiesiog iki kraujo nusikasė ją…

Augintinius Rebeka iškart nuvežė pas veterinarijos gydytoją. Šis nustatė jiems niežus, labai užleistos stadijos.
Taip pat pas visus šunelius buvo stipri dehidratacija, o pas kai kuriuos – dar ir problemos su akimis. Veterinaras skyrė gydymą.
Ir tik po to visus rastinukus apgyvendino gyvūnų pagalbos centre.

Gydymas iškart pasirodė labai veiksmingas. Šuneliai nustojo kankintis, labai pagyvėjo, su apetitu ėdė ir draugiškai vizgino savo uodegytėmis. Savanoriams patiko stebėti, kaip visi keturi taisosi ir darosi vis simpatiškesni.

Rebeka įsitikinusi, kad augintinių laukia ilgas, ramus ir laimingas gyvenimas. Bet, žinoma, po to, kai baigsis ilgas gydymas. O kai niežai visiškai išnyks, šuniukams pradės augti gražus kailis. Pilnai pasveikusius juos išsiųs gyventi pas naujus šeimininkus.

You cannot copy content of this page