Šunys gali įlįsti ir įstrigti bet kur, bet šis šuniukas viršijo viską!

Jo vardas yra Roko, o jis yra visai nedidelis ir išdykėlis taksas, kuris atkreipė į save dėmesį viso Salemo miesto gyventojų Kentuke. Roko nesugalvojo nieko geresnio, nei, kaip įstrigti ten, iš kur ištraukti jį bus labai sunku – dideliame medyje. Čia nesuveikė principas “kaip įėjai, taip ir išeik“, nes judrus mažas šuniukas pateko į medžio drevę iš po žemės, įlindęs paskui švilpiką per jo urvelį. Ir laimei, kad tai pamatė žmonės.

Viskas prasidėjo tuo metu, kai duobkasiai kasė kapinėse duobę, jie išgirdo beviltišką ir gailų inkštimą, bet nieko nesuprato. Buvo iškviesti policijos pareigūnai, kurie medyje pastebėjo nedidelę drevę, iš kurios styro maža galvytė su bailiomis akytėmis. Šalia matėsi švilpiko urvas ir šunelio pėdsakai – akivaizdu, kad mažas medžiotojas nubėgo paskui savo grobį ir įstrigo tuomet, kai iš smalsumo iškišo iš urvo savo galvytę. Rimtas ir atsakingas darbas gelbėtojams.

Belaukdami gaisrininkų, policininkai pasirūpino šiuo mažyliu taksu, ir tuo pačiu metu surado šuniuko šeimininkę vardu – Tammi Rid. “Taip, Roko tikras nenuorama ir nėra labai protingas, nes dar yra mažas”, – patvirtino ji. Todėl buvo nuspręsta ne tik išlaisvinti šunį, bet ir išpjauti dar didesnę skylę senajame medyje, tam atvejui, jeigu į urvą patektų dar koks nors naminis gyvūnas. O švilpikas, skanus grobis, visiškai neketina išeiti iš šios teritorijos.

Ar šis įvykis bus mažajam Roko pamoka? Niekas neturi ypatingų iliuzijų.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page