Moteris išgelbėjo našlaičiu tapusį elniuką, o jos šuo ėmė juo rūpintis

Visi mes žinome, kad vokiečių aviganis – tai ištikimas ryžtingas sarginis šuo, kuris pasiruošęs pasiaukoti dėl šeimininko. Iš pirmo žvilgsnio Sardžas būtent toks, tačiau dėl savo savininkės įpročio gelbėti gyvūnus jis tapo labai švelniu ir jautriu šunimi. Jis rūpinasi tais, kam to reikia.

Šeril su savo šuniu Sardžu gyvena mažoje „fermoje“ Ohajuje, ten jie augina gyvūnus ne maistui. Moteris prisimena, kad dar būdama maža mergaitė ji dažnai parnešdavo namo sužeistus žvėris. Dabar pas ją du sūnūs ir ji jiems taip pat sugebėjo įskiepyti meilę gamtai ir gyvūnams.

„Mes atsivežėme Sardžą namo prieš 9 metus. Jis – vienintelis grynakraujis šuo, kurį mes kada nors turėjome. Kiti – mišrios veislės arba kiemsargiai, kuriuos aš laikau geriausiais šunimis!-sako Šeril. Dauguma jų buvo išmesti arba juos kas nors tiesiog atiduodavo mums, todėl kad daugiau nebegalėdavo jų laikyti. Visi jie puikūs ir visi sutaria“.

Aviganis ne visada buvo toks geras ir švelnus.

„Sardžas buvo piktas šuniukas ir mėgdavo kramtyti kojų pirštus bei persekioti vaikus po namus, žaisdamas „Policijos šunį“. Bet jo charakteris kardinaliai pasikeitė, kai moteris parsivežė namo sužeistą elniuką. Jis tapo tikru sargybiniu ir aukle mažyliui.
Jie labai daug laiko leidžia kartu.

Net miega ir ėda vienas šalia kito.

You cannot copy content of this page