Šeimininkas išlaipino iš mašinos šunį ir išvažiavo. Jis bėgo paskui automobilį nesuvokdamas, kad jį paliko

Kokie visgi beširdžiai gali būti šunų šeimininkai, išduodami juos gyvenimo saulėlydyje. Ši liūdna istorija tai patvirtina.
Vyriškis sustabdė automobilį automagistralės viduryje, išmetė iš jo šunį ir greitai nuvažiavo, o pamestas gyvūnas puolė vytis žmogų, kurį mylėjo visą gyvenimą.

Nelaimingas šuo dar vylėsi pavyti automobilį ir prabėgo keletą kilometrų, rizikuodamas pakliūti po kitų mašinų ratais.

Kai šuo suprato, kad šeimininko jau nepavys, tai grįžo ten, kur jį išmetė. Taip jis prasidėjo nejudėdamas visą parą, žiūrėdamas ton pusėn, kur nuvažiavo jo savininkas. Sekančią dieną šunį aptiko vietiniai gyventojai, kurie praminė jį Hačiko. Gyvūnas atsisakė ėsti ir niekur nenorėjo eiti. Galiausiai tik po kelių dienų pavyko nuvesti šunį į vietinio fabriko sarginę.

Sargai susisiekė su savanoriais ir perdavė jiems pamestą šunį.


Vaikinai peržiūrėjo video iš stebėjimo kamerų ir suprato, kad gyvūną paprasčiausiai išmetė ant kelio kaip nereikalingą daiktą.
Pagal mašinos numerį jie sužinojo šeimininko telefono numerį ir susisiekė su juo. Vyriškis visiškai neapsidžiaugė skambučiu ir grubiu balsu pranešė, kad išmetė Džesę (taip vadino augintinį), todėl kad ji sena ir jam nusibodo ja rūpintis.

Tačiau savanoriai nusprendė nepalikti šio reikalo nenubausto ir nuvyko į policiją, kur pranešė apie šuns savininką.
Vaikinai nesupranta, kaip buvo galima išduoti tokį puikų šunį kaip Džesė. Ji labai gera, protinga ir mėgsta švelnumą. Jie įsitikinę, kad greitai ras šunytei gerą naują šeimininką, kuris ją pamils ir niekada nepames.

You cannot copy content of this page