Kaip patempti veido ir kaklo odą be kosmetologų pagalbos

Kaip mes to nenorėtume, bet pasikeitimai su amžiumi liečia visus. Ir šiuolaikiniame pasaulyje ne tik merginos kruopščiai rūpinasi savo išvaizda, bet ir vyrai. Juk visi nori atrodyti jaunai ir patraukliai. Yra keli natūralūs būdai sumažinti odos smukimą, nepriklausomai nuo priežasties.

1 būdas. Valgykite sveiką maistą

Kad jūsų oda atrodytų stangri ir patempta, jums būtina įtraukti į savo racioną kuo daugiau produktų, turinčių antioksidantų. Tai padės pašalinti laisvuosius radikalus ir praturtinti odą kolagenu. Vynuogės, avokadai, alyvuogės, medus ir marakuja – visa tai puikus pasirinkimas. Citrusiniai, kriaušės, arbūzai ir uogos irgi gerai. Venkite druskos, gazuotų gėrimų, alkoholio ir kepto maisto. Kaip gaivinantį gėrimą išbandykite granatų sultis, jis turi antocianų – jie padeda sustiprinti kraujagysles, kurios aprūpina odą maistingosiomis medžiagomis.

2 būdas. Naudokite kremą, didinantį odos elastingumą

Kosmetikos kompanijos rekomenduoja stiprinančius kremus, kurių sudėtyje yra dumblių, chrizino arba keratino. Naudokite kremą su vitaminu E – jis sušvelnins kaklo ir veido odą ir padarys ją tvirtesne, o raukšles – mažiau pastebimas.

3 būdas. Gerkite vandenį

Jūs turite stengtis išgerti 8 stiklines vandens per dieną. Vanduo išplauna toksinus iš jūsų organizmo ir papildo jį drėgme. Vanduo padeda išsaugoti jūsų odos elastingumą ir gaivumą.

4 būdas. Darykite pratimus veidui ir kaklui

  • atloškite galvą atgal su užverta burna ir pažiūrėkite į lubas;
  • įsivaizduokite, kad jūs kažką kramtote ir judinate smakrą aukštyn žemyn (pakartokite 100 kartų per dieną);
  • kad padarytumėte skruostikaulius išraiškingesnius ir patemptumėte skruostus, įtraukite juos ir kartokite 100 kartų per dieną.
  • lenkite galvą į skirtingas puses ir palaikykite finalinėje padėtyje 7-10 sekundžių. Kartokite 3-5 kartus į kiekvieną pusę.
  • lenkite smakrą prie kaklo. Išlaikykite šią padėtį 10 sekundžių. Po to grįžkite į pradinę ir išlaikykite dar sekundę pakėlę smakrą į viršų. Pakartokite 3-5 kartus.

5 būdas. Darykite veido kaukes

Parduotuvėse yra daug kaukių veidui, bet jūs galite pabandyti pasidaryti jas savarankiškai. Pasidarykite agurkų kaukę:

  • 2 valg.šaukštai agurkų sulčių;
  • 1 kiaušinio baltymas;
  • keli lašai citrinos sulčių;
  • keli lašai aliejinio vitamino E.

Užtepkite ant veido ir kaklo ir palikite 10-15 min, po to nuplaukite šiltu vandeniu.

Darykite šias nesudėtingas manipuliacijas ir greitai grąžinsite odai prarastą tamprumą ir elastingumą. Skirkite sau 5 minutes ryte ir vakare ir jūsų išvaizdos pavydės net dvidešimtmetės!

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page