Nėščia kalė bėgo prie mašinų, maldaudama išgelbėti ją prieš gimdymą

Šalikelėje pastebėjo šunį. Gyvūnas aiškiai buvo kažko sunerimęs ir bėgiojo palei kelią, bandydamas pažvelgti pro pravažiuojančių automobilių langus. Kalė buvo nėščia, ji suprato, kad situacija nepalanki nei jai, nei jos mažyliams.

Savanorė Erika Vilson važiavo keliu, kai pamatė, kad Vini, tokį vardą gyvūnas gaus truputį vėliau, blaškosi palei kelią, rizikuodama papulti po mašinų ratais.

Mergina pasuko į kelkraštį ir sustojo, išlipo iš mašinos ir pašaukė šunį. Gyvūnas neišsigando žmogaus, atvirkščiai, džiugiai nubėgo link merginos.

Erika suprato, kad Vini gali pradėti gimdyti bet kurią minutę, ji iškart pasodino ją į mašiną ir nuvežė pas veterinarą, o pakeliui spėjo susisiekti su vietos prieglauda.

Gydytojas nuramino Eriką pasakęs, kad iki gimdymo dar ne mažiau savaitės. Tam laikui mergina nusprendė pasiimti Vini pas save, kad ji nepatirtų bereikalingo streso.

Netrukus Vini tapo mama, ji greitai prisitaikė prie savo naujo vaidmens. Visą šeimą prižiūri savanoriai, bet kai tik šuniukai taps savarankiški, jiems ieškos naujų namų.

You cannot copy content of this page