Po skyrybų su tėvu motina nuolat keičia meilužius. Galiausiai ji suviliojo mano vyrą

Seniai gyvenu atskirai ir kai motina skambindavo man su skundais, galėdavau paprasčiausiai padėti ragelį ir nesiklausyti. Aš nuo vaikystės jai kaip draugė, ji man skųsdavosi, verkdavo, dalydavosi paslaptimis.

Kai buvau paauglė, jau tada pastebėjau, kad ji keistai bendrauja su mano draugais, flirtuoja, rangosi aplink berniukus. O jiems po 14 metų! Bet man buvo vienodai, o ir vaikinus tai linksmino.

Pas juos su tėvu viskas buvo normaliai, kartais girdėdavau riksmus ir motinos žliumbimą, bet ji gera artistė. Kai išsikrausčiau, tėvų santykiai sugriuvo, čia mama ir pasirinko mano petį išsiverkti. Skambindavo po kelis kartus į dieną. Iš pradžių stengiausi ją palaikyti, juk žinau, kad ji silpna, neišlaikys.

Sakiau jai užuojautos žodžius, stengiausi išklausyti, net kartą važiavau pas ją vėlai vakare, kai jai „pasidarė blogai su širdimi“. Pasirodė, vėl aktorę įjungė. Atvažiuoju – guli ant sofos, sako „viskas praėjo“. Dūsauja, rankoje – vyno taurė. Net tablečių nepasivargino pasiimti.

Pas mane namie 5-metis vaikas miega, jei pabus, išsigąs. Ji tai žino ir vis tiek vaidina savo spektaklius. Gerai, kad vyro nebuvo namie, nes būtų supykęs ir niekur neleidęs. Ir būtų teisus. Daug kartų sakydavo, nustok kalbėti su ja, pasakyk, kad esi užsiėmusi ir dėk ragelį. O aš negaliu, kai išgirstu jos balsą, lyg smegenys atsijungia.

Motina kaltino tėvą, pasakojo apie jį baisius dalykus, zyzė, kokia ji vargšė nelaiminga, pamesta likimo valiai. Dėjosi avele, neva aš viską dėl jo, o jis, nedėkingasis, išėjo. Aš klausiausi ir juk išties man buvo jos gaila, motina visgi.

Kartą ji perlenkė lazdą , kai pradėjo pasakoti, kad tėtis ją mušė. Tuo aš nė už ką nepatikėsiu. Jis nebuvo impulsyvus, visada mandagus. Po to dienomis nustojau kelti ragelį, o vakarais tiesiog padėdavau telefoną šalia ir užsiimdavau savo reikalais.

Po kurio laiko ji nusiramino ir pradėjo pasakoti apie kažkokius vyriškius. Apsidžiaugiau: „Pagaliau jai prasidėjo naujas gyvenimas!“
Ji pamiršo tėvą, taip sakant, atvertė naują lapą.

Bet ir čia nieko gero, po poros mėnesių pradėjau suprasti, kad kiekvieną savaitę girdžiu apie naujus meilužius. Iš pradžių raminau save, kad tai ne mano reikalas, ji laisvas žmogus.

Toliau dar gražiau. Su visomis smulkmenomis jis dėstė savo seksualinius potyrius, aš ir pagalvoti negalėjau, kad 50 metų moteris pradės taip domėtis nauja patirtimi.

Vienu momentu aš jai užsiminiau, kad verta pristabdyti, atkreipti dėmesį į anūką ir susirasti normalų hobį, galų gale. Ji nė nenorėjo girdėti. Vaikščiojo į striptizo klubus, žinau, kad net mokėjo už seksą. Lankėsi kažkokiuose sekso vakarėliuose, žodžiu, visai pametė galvą.

Bet po kurio laiko ėmė dažnai lankytis pas mus. Apsidžiaugiau, anūkas bendrauja su močiute, o ir vyras nustojo ant jos pykti. Susitikę jie apsikabindavo, atsirado normalūs šeimyniniai santykiai.

Stengiausi palaikyti mūsų idilę, kad viskas liktų kaip yra. Organizavau bendrus kino, zoologijos sodo lankymus, visa šeima važiavome į gamtą. Galvojau, kad ir su tėčiu su laiku viskas susitvarkys.

Dėl viso šito šurmulio nepastebėjau svarbiausio. Kartais, kai skambindavau vyrui iš darbo, jis sakydavo, kad jie kartu „geria arbatą“, neva užbėgo į svečius. Man buvo malonu, kad jie rado bendrą kalbą, bet kažkas kėlė nerimą.

Po kurio laiko jie pradėjo leisti laiką dviese: tai į kiną kartu nueina, tai jis jai padeda su pirkiniais, tai į statybinių medžiagų parduotuvę reikia padėti dažų nupirkti.

Viskas išsisprendė prieššventinę dieną, iš darbo paleido po pietų. Aš kaip įpratusi, pakeliui užėjau į parduotuvę, paskui namo. Atidarau duris, girdžiu garsus, net minties nebuvo patikrinti, kas ten. Nuėjau ramiai į vonią, nusiploviau rankas, einu į miegamąjį. Ir matau, kaip ta kumelė sėdi ant mano vyro! Tiesiog mūsų lovoje! Net žado netekau.

Vyras? Motina?

Net rėkti nepradėjau, tiesiog stovėjau kaip statula, visa sustingusi. Galvoje aptemo, nežinau, kaip negriebiau peilio. Viskas tęsėsi nepakeliamai lėtai. Ta, atsiprašant, prostitutė, ne tik mano vyrą pasiguldė, bet ir sąžinės kančių nejautė. Savo drabužėlius susirinko ir ramutėliai išėjo.

Aš raudojau ištisas savaites, žinoma, kai nematė sūnus. Su vyru nebegyvename. Motina man nebeegzistuoja. Iki šiol negaliu patikėti ir nekenčiu abiejų.

You cannot copy content of this page