Šis 5 metų berniukas išgelbėjo seserį iš gaisro. Ir grįžo į degantį namą – šuns

5 metų berniukas iš Džordžijos valstijos atsibudo nuo to, kad miegamajame liepsnojo ugnis. Tačiau jis nesutriko ir savo veiksmais išgelbėjo visą šeimą.

Nojus Vudsas ir kiti 7 šeimos nariai ramiai miegojo savo name, kai berniukas pabudo nuo ugnies ir dūmų miegamajame, kurį jis dalijosi su 2 metų sesute.

Jis iššoko iš lovos, sučiupo sesę ir išlindo iš namo per vienintelį prieinamą išėjimą – atvirą langą.

Tačiau Nojus čia nesustojo: jis grįžo šuns ir ištempė jį lauk. Paskui jis nubėgo į kaimyninį namą ir pažadino savo dėdę. Kartu jie pakėlė ant kojų visą šeimą.

Visi sugebėjo be nuotykių palikti namą.

„Mums žinomi atvejai, kai vaikai pakelia visą šeimą, – sako priešgaisrinės apsaugos viršininkas Dveinas Džeimsonas. – Bet kad 5-metis berniukas taip gerai susidorotų – tai dar nematyta.“

Džeimisono žodžiais, gaisras prasidėjo dėl rozetės perkaitimo Nojaus miegamajame. Pagal iškvietimą atvykę gaisrininkai suteikė pirmąją pagalbą Nojui ir dar 4 šeimos nariams dėl lengvų nudegimų ir apsinuodijimo dūmais.

„Su dievo pagalba visi 9 mūsų artimieji sugebėjo išsigelbėti iš namo, – rašo Deividas Vudsas, Nojaus senelis, GoFundMe puslapyje. – Jei ne Nojus, galbūt mūsų jau nebebūtų tarp gyvųjų.

Šeima atidarė lėšų rinkimo puslapį, todėl kad namą teks atstatyti.

Bartou apygardos gaisrinės padalinys apdovanojo Nojų garbės gaisrininko vardu ir įteikė jam apdovanojimą už gyvybių gelbėjimą, kokį paprastai duoda profesionaliems gelbėtojams.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page