Vestuvių dieną motina pasakė sūnui, kad Lina jį išnaudoja ir davė voką, kuriame buvo įrodymai. Po minutės Darius išbėgo iš kambario

Sūnaus pasirinkimas visiškai nepatiko jo mamai. Voką ji paruošė dar ilgai iki to, kai jis parsivedė merginą namo, kad supažindintų su tėvais.

Ji negalėjo suprasti, kaip sūnus galėjo įsimylėti tokią prasčiokę? Jie buvo, jos manymu, netinkama pora, todėl taikėsi sugadinti jų santykius.

Ji manė, kad sūnus susigadins gyvenimą, vedęs šią merginą. Laikė savo tėviška pareiga išgelbėti jį nuo neteisingo sprendimo.

Lina ir Darius susipažino atsitiktinai, viskas nutiko parke. Tarp jų buvo stiprūs jausmai, todėl Darius suskubo supažindinti merginą su savo tėvais. Tėvui Lina patiko savo manieromis. O štai mamai ji nepatiko nuo pat pirmos dienos.

Ji bandė atkalbėti sūnų nuo santykių su šia mergina, tačiau sūnus jos negirdėjo, sakė, kad ją myli ir jam nesvarbu, ką apie ją galvoja tėvai.

Ir tada moteris nusprendė paimti situaciją į savo rankas. Ji nusprendė realizuoti savo planą tiesiog per vestuves.

Prieš iškilmes ji pasikvietė Darių ir davė jam į rankas voką, kuriame buvo padirbtos Linos ir kažkokio vyriškio fotografijos labai intymiose situacijose.

Visos fotografijos buvo padarytos fotošopu, tačiau labai kokybiškai, todėl Darius patikėjo. Jis labai nusiminė. Vestuvės buvo atšauktos. Mama buvo patenkinta atliktu darbu ir džiugiai nuėjo į juvelyrinę parduotuvę.

Dar praeitą savaitę ji nusižiūrėjo ten gražius auskarus ir ruošėsi juos nusipirkti.

Ji atsitiktinai sutiko ten Liną, ji apžiūrinėjo tuos auskarus, kurie jai patiko.

Šalia jos stovėjo vyriškis geru kostiumu, žymiai vyresnis už merginą. Tada moteris nusprendė, kad tai jos meilužis, ėmė ją tiesiog parduotuvėje pilti purvais, kaltinti, kad ji materialistė. Tačiau vyriškis nustebęs žiūrėjo į šią sceną, o paskui pareiškė, kad yra jos tėvas. Tada Dariaus mama neteko žado iš nuostabos.

– Nedrįskite taip kalbėti apie mano dukterį, aš seniai norėjau su jumis išsiaiškinti. Žinojau, kad jūs blogai kalbate apie mano dukterį, bet man Lina neleido. Aš labai džiaugiuosi, kad mes taip ir nesusigiminiavome su jūsų šeima,- pasakė Linos tėtis.

Iš parduotuvės moteris išėjo pažeminta ir užgauta. O Linai viskas susiklostė puikiai. Netrukus ji sutiko vaikiną, kuris nuoširdžiai ją pamilo, ir ištekėjo už jo.

You cannot copy content of this page