Prieš 7 metus Liza metė viską ir ištekėjo už afrikiečio. Artimieji, draugai, tėvai kaltino merginą kvailumu. Kaip dabar atrodo jos gražuolės dukterys

Liza gimė Peterburge, gyveno su mama ir patėviu. Ji ruošėsi stoti į universitetą ir norėjo pasitempti anglų kalboje. Tam ji susipažino su Roniu, vaikinu iš Pusiaujo Gvinėjos. Jis atvyko mokytis, o tuo pačiu uždarbiavo repetitoriumi.

Iš pradžių jie mokėsi nuotoliniu būdu, o paskui Liza pasiūlė susitikti. Per pirmą susitikimą tarp jų sužibo kibirkštėlė, jie įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio. Tarp jų prasidėjo staigus ir audringas romanas.

Praėjus metams, per savo 18-ąjį gimtadienį, Liza sužinojo kad laukiasi. Artimieji, draugai, tėvai kaltino merginą kvailumu, sakydami, kad Ronis išvažiuos į tėvynę ir pamirš ją, o Liza taps vieniša motina.

Tačiau mergina atsisakė tuo tikėti. Tačiau Roniui ir iš tiesų greitai teko grįžti namo, jo viza baigėsi, be to, jis baigė mokslus. Bet pora palaikė santykius per atstumą, o Ronis daug dirbo ir taupė pinigus, kad vėl susitiktų su mylimąja. Liza daug dirbo, mokėsi, tačiau mergina neatlaikė šeimos spaudimo, priekaištų savo adresu. Pagimdžiusi dukterį, ji ryžosi paskutiniam žingsniui ir išvyko pas mylimąjį.

Tačiau Liza net nenumanė, kokiomis sunkiomis sąlygomis gyvena Ronio šeima. Nebuvo vandens, elektros, be skalbimo mašinos, interneto jai buvo labai sunku. Šeima gyveno atokioje vietovėje. Mergina sugebėjo išsilaikyti tik metus, o paskui įkalbėjo Ronį grįžti į Rusiją.

Dėl mylimosios Ronis buvo pasiruošęs viskam. Jie persikėlė į Rusiją. Pora susituokė, o greitai į pasaulį atėjo antroji dukra. Pora kartu jau 7 metai, dabar Lizai 25, ji laiminga mama ir mylinti žmona. Roniui sunku su darbais, tačiau jis daro viską, kad išlaikytų šeimą. Daugelis žavisi poros mergaitėmis – egzotiško grožio angelais.

Jos tapo tikromis savo miesto žvaigždutėmis. Tačiau Ronis ir Liza prisipažįsta, kad kartais žmonių reakcija juos baugina, pora gauna daug užgaulių žodžių, priekaištų savo adresu. Todėl dabar šeima mąsto apie išvykimą į tolerantiškesnę šalį, jie numatę Kanadą. Tuo labiau, kad Lizos giminaičiai ir artimieji nutraukė su ja santykius.

You cannot copy content of this page