Vyras labai norėjo berniuko. Po gimdymo paskambinusi jam pranešiau naujieną, nuo kurios jis prarado žadą

Kai aš pastojau, per pirmą ultragarso tyrimą mums pasakė, kad bus dvynukai. Mes su vyru buvome truputį sukrėsti šios naujienos. Tai taip sunku. Vyresniajai 10 metų, o mes labai norėjome berniuko, bet gavosi du.

Bet nieko jau nepadarysi, auginsime du. Tai juk taip nuostabu! Ligoninėje vis klausdavau gydytojo: „Viskas normaliai? Man atrodo, tik vienas juda“. Bet gydytojai visada atsakydavo: „Viskas gerai“.

Per mano gimimo dieną atvažiavo tėvai ir seserys. Mes pasėdėjome, atšventėme. Aš nuėjau ilsėtis. Kitą dieną, anksti ryte, bėgu pas vyrą ir sakau: „Vežk į gimdymo namus“. Jis atvežė mane , ir po kurio laiko pagimdžiau trynukus.

Gimdymą priėmė du gydytojai. Jie paėmė du mažylius ir nuėjo. Staiga girdžiu riksmą: „Stokit!“Šaukė per visus gimdymo namus.

Gydytojai bėga atgal, su dviem mažyliais, jie patys pasimetė. Kai aš pažiūrėjau į juos, jie buvo sutrikę, iš kur ten gali būti dar vienas vaikas?

Po kurio laiko davė man telefoną ir sako: „Skambink vyrui. Tu dabar pati šoke, dar vyrą išgąsdinsi, mes diktuosim, o tu sakyk“.

Aš imu telefoną, sakau: „Jei tu dabar už vairo, sustok“. Atsako: „Aš namie“. Aš jam sakau: „Tuomet prisėsk“.
Jis prisėdo, aš ir sakau: „Aš pagimdžiau, viskas normaliai“.

Jis: „Ir kas gimė?“ Aš sakau: „Du sūneliai ir gražuolė dukrelė“. Minutė tylos, paskui garsus juokas, ir sako: „Kur du, ten ir trys“.

Man paskui atnešė tris mano vaikučius ir tai buvo nepamirštama.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page