15 madingų patarimų iš Giorgio Armani

1. „Būti elegantiška – nereiškia kristi į akis, tai reiškia įsirėžti į atmintį“.

2. „Juoda ir tamsiai mėlyna lieknina geriau už kitas spalvas. Laikydamosi šios spalvų gamos, jūs galite sau leisti eksperimentus su formomis ir tekstūra.“

3. „Rinkitės neutralių spalvų audinius, be ryškių ornamentų – jie tarnaus jums ilgiau“.

4. „Švarkas – garderobo pagrindas. Jis turi būti gerai pasiūtas, idealiai gulėti ir būti sukirptas taip, kad jūs jaustumėtės patogiai ir pasitikėtume savimi. Kai ant tavęs geras švarkas, visa kita tiks“.

5. „Sako, kad aš atrodau 20 metų jaunesnis savo amžiaus; klausinėja, kur mano paslaptis. Iš dalies tai paveldėjimas. Mano motina mirė 90-ies metų, o atrodė tuo metu kaip 65-erių. Tikiuosi, man bus taip pat. Bet esmė ir savidisciplinoje: negulkite pernelyg vėlai, negerkite per daug, nerūkykite. O taip pat supraskite save ir teisingai elkitės su savo vidiniu „aš“.

6. „Kruopščiai parinktas aromatas gali tapti jūsų skiriamuoju bruožu. Tai pirma, ką jaučia žmonės,kai jūs įeinate į kambarį, ir paskutinis, kas išnyksta, kai jūs išeinate“.

7. „Neverta persistengti, renkantis drabužius: stilingiausi žmonės atrodo taip, lyg nedėtų jokių pastangų savo išvaizdai. Galiausiai stilius yra saviraiška, ir aš nemanau,kad nors kažkas gali siaubingai atrodyti ant žmogaus, kuris nuoširdus pats su savimi.

8. „Pigi batų pora – bloga ekonomija. Netaupykite svarbiausiam: avalynė – jūsų garderobo pagrindas.“

9. „Kad sukurtumėte kažką išskirtinio, jūsų mąstymas turi būti nepertraukiamai sufokusuotas į mažiausias detales.“

10. „Tikra prabanga – sakyti tai, ką galvoji.“

11. „Būkite drąsūs savo įsitikinimuose. Kai aš eksperimentavau su sukirpimu, tai buvo visiškai priešinga visiems priimtoms idėjoms ir metodams. Bet aš tiesiog norėjau sukurti drabužį, kuris atrodytų elegantiškai ir tuo pačiu būtų patogus. Galų gale mano idėjos atėjo į madą.“

12. „Atrodyti seksualiai – pasitikėjimo savimi klausimas.

13. „Aš džiaugiuosi, kad mūsų dienomis vėl atsirado noras būti elegantiška. Elegancija – raktas į įvaizdį, nepavaldų laikui, tam, kas niekada neišeis iš mados, su kuo niekada neišeisite iš mados jūs. Savo sėkmę aš aiškinu šios filosofijos tikslumu. Man stilius labiau svarbus, nei neilgalaikės mados tendencijos.“

14. „Nuoga mada ne drabužių dizaineriams“.

15. „Aksesuarų reikšmė mūsų dienomis auga, taigi, investuokite pinigus į avalynę, diržus, rankines, kaklaraiščius ir pan. Tada jūs galėsite atnaujinti savo apdarus vėl ir vėl. Atminkite spalvas,kurias nešiojate, ir pirkite atitinkamus aksesuarus. Taip pat atsiminkite, kad su pilka spalva jūs galite nešioti ir juodą, ir rudą. Laikrodis – vienas svarbiausių dalykų, kurį jūs nusipirksite, laikrodis daug sako apie žmogų“.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page