10 dalykų, kurios sunaikina moterišką energiją

Svarbiausia moteryje, kas daro ją stipria ir patrauklia – tai jos energija. Bet yra 10 dalykų, kurie ją žudo. Neleiskite nužudyti savo moteriškumo ir energijos, todėl kad nuo jos priklauso jūsų laimė.

Kas žudo moterišką galią ir energiją

1. Bendravimo išoriniame pasaulyje perteklius.
Moteris turi bendrauti tik su tais, kurie ją myli. Ji neturi išeiti iš savo komforto zonos. O vyras turi bendrauti su tais, kurie jo nemyli, taip jis vystosi, nugali sunkumus. Viena svarbiausių moters klaidų – užsiimti tuo, kas jai nepatinka. Tai atima iš jos didelį kiekį energijos.

2. Kūno priežiūros ir fizinio krūvio trūkumas.
Moteris pakelia savo energetiką tada, kai rūpinasi savo sveikata ir grožiu. Neprisižiūrėjusi ir serganti moteris silpna tiek fiziškai, tiek energetiškai.

3. Emocijų trūkumas.
Daugelis moterų mano, kad reikia rodyti tik teigiamas emocijas, mąstyti pozityviai, visada šypsotis ir juoktis. Tačiau negatyvias emocijas, ašaras ir isterijas moteris turi rodyti, tik ne visiems iš eilės, o tam, kuo ji pasitiki, savo artimam žmogui. Šalia visada turi būti žmogus, su kuriuo moteris gali reikšti bet kokias emocijas. Emocinis uždarumas slopina moterišką energiją.

4. Hobio nebuvimas.
Moteris gauna tiesiog didžiulį kiekį energijos ir teigiamų emocijų iš to, ką jai patinka daryti. Ji būtinai turi turėti hobį, ir tą hobį turi palaikyti jos vyriškis. Moteris turi realizuoti save tame, kas jai prie širdies, ar tai būtų šokiai ar mezgimas.

5. Kūrybos nebuvimas.
Jei moteris nieko nekuria, tai jos energija užsistovi. Visa, ką moteris daro rankomis – tai kūryba, ar tai būtų tvarkymasis, maisto ruošimas, klombos ar interjero kūrimas. Kurdama kažką nuostabaus, moteris pati tampa nuostabia. Jei moteris laisvu laiku visą laiką gulės ir nieko nedarys, tai greitu metu ji degraduos ir iššvaistys visą savo energiją.

6. Noras vadovauti.
Moteris turi įkvėpti, o ne spręsti problemas. Vadovauti – tai ne jos prigimčiai.

7. Vyriški įsipareigojimai.
Kai moteris atlieka vyrišką darbą, ji praranda moteriškumą. Iš pradžių moteris, atliekanti vyrišką darbą, kažkam gali atrodyti seksuali, neįprasta ir patraukli, bet su laiku jai tarp kojų „išauga“ išoriniai vyriški lytiniai organai.

8. Varžymasis.
Moteriška energija griūva esant varžymuisi ar konkurencijai su kita moterimi. Moteris neturi turėti siekio kovoti dėl kažko, įrodinėti, kad ji geresnė, gražesnė ar protingesnė. Ji nuo pat pradžių geriausia.

9. Draugių neturėjimas.
Moteriai būtinas bendravimas su kitomis moterimis, tai dar vienas stiprus energijos šaltinis.

10. Asmeninio laiko trūkumas.
Moteris turi turėti laiko sau, savo asmeniniams reikalams.
Saugokite savo moterišką energiją ir papildykite ją. Nebandykite pabėgti nuo to, kas jums duota gamtos.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page