11 gudrybių su drėgmę sugeriančiomis servetėlėmis

Šeimininkės naudojasi servetėlėmis besitvarkydamos, bet kartais net neįtaria, kad jų panaudojimo sritis žymiai platesnė.
Tokios drėgmę sugeriančios servetėlės parduodamos beveik kiekvienoje parduotuvėje. Jos gali būti supakuotos atskirai arba susuktos į ruloną su perforacija.

1. Riebalų valymas nuo indų
Nieko nėra blogiau už riebalus, pridžiuvusius prie keptuvės ar kepimo formos! Įdėkite servetėlę, sumirkytą valymo priemone, į indą ir užpilkite vandeniu. Palikite indą per naktį. Po tokio triuko nebus sunku atplauti keptuvę nuo riebalų.

2. Kvapo pašalinimas
Drėgmę sugeriančios servetėlės efektyviai sprendžia nemalonaus avalynės kvapo ir drėgmės problemą. Naudokite jas kaip papildomus įdėklus. Aromatizavimui užlašinkite lašą eterinio aliejaus: eukalipto, kedro, pušies, citrinos…

3. Maišytuvų valymas
Chromuoti maišytuvai suspindės, jei po įprasto valymo juos sausai išvalysite servetėle.

4. Kova su rūbų dėmėmis
Jūs turbūt net nežinote, kad drėgmę sugeriančios servetėlės puikiai susidoroja su baltomis dezodoranto dėmėmis ant drabužių. Tiesiog gerai patrinkite užterštą vietą servetėle.

5.Žaliuzių valymas
Žaliuzių plovimas – tikra kančia! Drėgmę sugeriančios servetėlės pakankamai plonos ir lengvai telpa tarp lamelių.

6. Elektrostatinės įtampos nuėmimas
Šis patarimas specialiai tiems, kuriems pabodo statinė elektra ševeliūroje. Šaltuoju metu tokia problema paliečia kas antrą ilgų plaukų savininkę. Padarykite kaip parodyta paveikslėlyje ir susišukuokite. Plaukai nesielektrins.

7. Lygintuvo valymas
Ar galima drėgmę sugeriančios servetėlės pagalba nuvalyti lygintuvo padą? Taip! Išlyginkite medvilninį audinį per servetėlę žemoje temperatūroje – nudegimas dings.

8.Rūbų ir daiktų dezodoravimas
Papurkškite servetėlę mėgstamais kvepalais ir padėkite ant lentynėlės su rūbais. Drabužiai kvepės dar ilgai!
Tokį pat triuką atlikite su sportiniu krepšiu!

9.Pirštų antspaudų valymas
Šalin pirštų antspaudus nuo baldų ir technikos: mūsų stebuklinga servetėlė susidoros ir su jais! Švarus darbelis…

10. Senų knygų kvapas
Knygos sugeria ir sulaiko nemalonius kvapus. Generalinio valymo metu skirkite dėmesio knygų lentynoms: pravėdinkite jas ir atgaivinkite drėgmę sugeriančių servetėlių pagalba, kurias patalpinkite tarp puslapių.

11. Virtuvės tvarkymas
Išbarstytus miltus, cukraus pudrą, dulkes minkštos servetėlės pagalba galėsite išvalyti be nereikalingų problemų!

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page