15 Dievo užuominų žmogui

Tam, kad žmogų gyvenime visada lydėtų sėkmė, džiaugsmas ir laimė, jis turi vadovautis teisingais principais.

Kelios svarbios taisyklės, kurių pagrindas yra Dievo įsakymai:

1. Dievas sukūrė žmogų ne kančioms – Dievo kūrinys turi džiaugtis gyvenimu, mylėti ir kurti. Mažiau skųskitės gyvenimu, visada atminkite, kad yra žmonių,kurie gyvena daug blogiau, nei jūs.

2. Kiekvienas žmogus atsiųstas į šią žemę ne šiaip sau – jis turi išreikšti savo dieviškumą ir kažkuo pagerinti aplinkinį pasaulį. Dievas duoda žmogui talentų, jėgų ir sugebėjimų. Dievo dovaną reikia naudoti aplinkinio pasaulio tobulinimui, o taip pat padėti tiems, kuriems reikia jūsų pagalbos.

3. Pasistenkite pripildyti meile savo gyvenimą ir savo artimųjų gyvenimą – tuo jūs pritrauksite palankias aplinkybes, finansinę gerovę. Ir atvirkščiai, agresija pasireikš neišvengiamu gyvenimo kokybės pablogėjimu.

4. Gyvenime absoliučiai nieko nėra atsitiktinio – savo mintimis, žodžiais, veiksmais ir poelgiais mes formuojame savo šiandieninę realybę ir savo ateitį. Taigi, ar jūs mėgausitės, ar atvirkščiai, tik kentėsite, viskas pilnai priklauso nuo jūsų.

5. Su ketvirta taisykle tiesiogiai susijusi penktoji: mintys formuoja įvykius. Išmokite galvoti pozityviai ir jūs sukursite jus džiuginančią tikrovę. Ir atvirkščiai, irzlumas, pyktis, pavydas, išdidumas pritraukia vien nesėkmes.

6. Kokios aplinkybės bebūtų aplink, visada išlikite ramūs, išsaugokite pozityvų nusiteikimą, tikėkite savo jėgomis ir Dievo pagalba. Ir jums bus duota pagal jūsų tikėjimo mastą!

7. Stenkitės klausytis Dievo balso – tiesiog užduokite klausimą, į kurį norite gauti atsakymą ,ir įsiklausykite į savo Pasąmonės balsą.

8. Kiekvienas žmogus gali išsigelbėti su Dievo pagalba. Dievas yra kiekviename mūsų. Raskite Jį savyje, o paskui išreikškite Jį per save savo aplinkoje.

9. Nepriklausomai nuo to, kokie sunkūs nusikaltimai, Dievas vis tiek myli kiekvieną iš mūsų. Biblijoje parašyta: ieškokite ir atrasite, belskite ir jums bus atidaryta. Tačiau atminkite: Viešpats visada duoda tai, ko jums reikia būtent tuo momentu.

10. Vienas pagrindinių Dievo įstatymų yra „panašumo įstatymas“: jei jūs nemylite pats savęs, tai ir aplinkiniai jūsų nemylės. „Kokiu saiku jūs seikėjate, tokiu ir jums bus atseikėta. Kaip jūs elgiatės su aplinkiniais, taip ir aplinkiniai elgsis su jumis.

11. Žmogaus nemalonumų priežastis slypi ne kituose žmonėse, o jame pačiame. Griaunanti informacija nuodija mums gyvenimą ir neleidžia būti laimingiems.

12. Absoliučiai viskas jau yra žmogaus viduje: ir valdžia, ir šlovė, ir garbė, ir pinigai. Užduotis yra tame, kad išlaisvintume visas gėrybes į jus supančią tikrovę. O tai įmanoma laikantis Dievo priesakų.

13. Neskirstykite supančių jus žmonių į „blogus“ ir „gerus“. Mes tokie, kokie esame, ir jei jūsų kolega, bendradarbis blogas asmeniškai jums, tai kitą jis pilnai tenkina. „Neteiskite ir nebūsite teisiami“.

14. „Pažink save“- šią ezoterinę taisyklę pilnai galima pritaikyti ir supančioje tikrovėje. Tik jokio kapstymosi po save ir formalumo! Savęs pažinimas – tai sugebėjimų ir talentų atvėrimo savyje procesas ir praktiškas jų pritaikymas išoriniame pasaulyje.

15. Dievas neturi tokių sampratų, kaip „kaltė“, „bausmė“ ir panašių. Svarbu klausti ne „už ką?“, o „dėl ko?“ Viešpats kiekvienam suteikia teisę klysti ir žinoma, ištaisyti klaidą, kad praeitume tą pamoką, kurią mums būtina praeiti. Ir visi sunkumai duodami pagal jėgas. Geriausias būdas ištaisyti klaidas – išreikšti meilę pačiam sau ir aplinkiniams žmonėms.

Dievas daro viską, kad jūs būtumėte laimingi.

You cannot copy content of this page