4 dalykai, kurių moteris niekada neatleis vyrui

Tarpusavio santykių tarp vyro ir moters klausimas nuo biblinių laikų išlieka pats aktualiausias. Nei apie politiką, nei apie gamtą, nei apie kažką kitą nėra parašyta tiek knygų, straipsnių, nutapyta paveikslų, sukurta filmų.

Tačiau nepaisant to, nei vienas mokslininkų, poetų, dailininkų, psichologų ar astrologų taip ir neišvedė universalios „laimės formulės“.

Kiekvienas renkasi savo kelią. Tačiau tik viena gali atvesti iki pralaimėjimo – nuoskaudos, kurių atleisti neįmanoma, kurios palieka gilią žaizdą širdyje.

Taigi, ko moteris tikrai niekada neatleis vyrui:

1. Atsisakymas padėti.
Moters prašymas padėti – tai jos noras būti silpna, pajusti vyro palaikymą ir rūpestį. Bet kuri, net pati sėkmingiausia moteris, to nori. Ir atsisakymą, kaip taisyklė, moteris priima kaip įžeidimą- ji juk praktiškai prieš jus „apsinuogino“ savo bejėgiškumu.
Dažnai moterys naudoja prašymus kaip savitą testą vyrui. Tačiau rezultatas vis tiek toks pat – atsisakymų moterys nemėgsta ir neatleidžia.

2. Vyras išeina pirmas
Nesvarbu, vyras išėjo visam laikui ar grįžo po minutės atsipeikėjęs. Jei vyras brangus, tai moteris pabandys užmiršti apmaudą ir tą jausmą, kurį pajuto tuo metu, kai už jo nugaros užsivėrė durys, tačiau giliai širdyje ji visada tai atsimins ir atleisti galės negreitai.

Jeigu santykiai ne tokie tvirti, greičiausiai moteris apsimes (o gal net ir nesistengs bandyti) kad atleido jam dėl to, kad paskui pati paskelbtų vyriškiui, kad santykiai baigti.
Bet kuriuo atveju moteriai paprasčiau išgyventi išsiskyrimą su vyru , jeigu, kaip jai atrodo, sprendimą priėmė ji.

3. Dvigubas gyvenimas
Praktiškai visas moteris nors kartą gyvenime aplanko noras paskaityti paštą, peržiūrėti žinutes ar telefono knygą, kažką išsiaiškinti apie savo vyriškį per bendrus pažįstamus.

Ji atleis jums, vyrai, jeigu jūs sakysite komplimentus jos draugėms ir komentuosite jų asmeninį gyvenimą, tačiau niekada neatleis, jei sužinos, kad jūs susitikinėjote su kažkuria jos draugių (net jeigu draugė prašė padėti jai su skyrybomis kaip teisininkui), tačiau nepasakėte jai. Geriau pasakyti moteriai apie planus eiti į draugo gimtadienį vienam, negu ji po kurio laiko sužinos iš jūsų draugo, kaip jums buvo linksma.

4. Neištikimybė
Ar verta čia ką nors aiškinti? Nemanau.
Yra daug vyrų neištikimybės priežasčių ir aplinkybių. Kaip sako mokslininkai, vyrų neištikimybės prigimtis slypi tame, kad jie negali gimdyti palikuonių ir todėl „barsto“ savo sėklą , kad paliktų kuo daugiau palikuonių.

Tačiau taip elgiasi gyvūnų patinai, o žmogus tuo ir skiriasi nuo gyvūno, kad jis gyvena ne tik dauginimosi instinktu. Ar galima rasti pateisinimą neištikimybei? Milijoną. Atleisti? Ką besakytų, bet ne.

Todėl aš norėčiau palinkėti jums išmokti svarbiausio santykiuose su artimais žmonėmis – gailėti vienas kito. Jeigu jūs išmoksite gailėti, tai niekada negalėsite įžeisti vienas kito taip, kad nebūtų galima atleisti. Mylėkite ir gailėkite vienas kito!

You cannot copy content of this page