12 idealių šukuosenų variantų kiekvienai veido formai

Turbūt jūs jau pastebėjote, kad ilgi plaukai išeina iš mados. Ant raudonojo kilimo Holivude vis daugiau ir daugiau įžymybių pasirodo su trumpais kirpimais.

Prieš einant pas meistrą gražaus kirpimo, svarbu apsispręsti ko norisi. Renkantis šukuoseną būtinai atkreipkite dėmesį į jūsų plaukų tankį, atsižvelkite į veido formą. Kirpimai geri tuo, kad suteikia galimybę koreguoti išorės savybes. Jų pagalba galima paslėpti trūkumus, pabrėžti privalumus.

1. Jei jūsų veido forma kvadratinė

Jums idealiai tiks Piksi kirpimas.

Pailginta Piksi kirpimo variacija tai labai šviežia ir stilinga! Ji padės jums subalansuoti „sunkų“ smakrą. Su tokia šukuosena veidas ima įgauti praktiškai idealius bruožus. Išorė tampa švelnesnė, atsiranda nepakartojamas šarmas.

2. Jei jūsų veidas ovalus

Jums idealiai tinka Piksi kirpimas, bet su kirpčiais.

Kirpčiai su Piksi kirpimu idealiai tinka, jei reikia sukoreguoti pailgintą nosį, raukšleles ant kaktos. Be to, kirpimas su kirpčiais akcentuoja dėmesį į akis.

Pailginti kirpčiai

Pailginti kirpčiai yra populiarumo pike. Bet ne visos moka gražiai išnaudoti juos šukuosenoje. Daugelį ima erzinti, kai plaukai nors kartais patenka į akis. Moteris su tokia šukuosena atrodo žymiai jaunesnė savo amžiaus.

3. Jei jūsų veidas apvalios formos

Jums idealiai tiks bobas be kirpčių.

Šį kirpimą dar vadina tiesiu bobu.

Jį dievina daugelis kino ir estrados žvaigždžių. Tokia šukuosena – išsigelbėjimas moterims su apvaliu veidu. Todėl kad šoninės sruogos dengia dalį veido iš abiejų pusių. Jis atrodo taisyklingesnės formos.

4. Jei jūsų veidas su plačiais skruostikauliais

Jums tiks trumpas asimetriškas kirpimas.

Merginos, jei jūsų veido forma trikampė, atkreipkite dėmesį į trumpas šukuosenas su išskustu smilkiniu. Ilgų kirpčių ir asimetriškos formos sąskaita tokie kirpimai atrodo labai stilingai.

Pailgintas kare

Pailgintas kare su tiesiu nukirpimu leidžia pridėti apimties apatinėje veido dalyje. Dėl šios gudrybės išvaizda atrodo idealesnė.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page