5 įrodymai, kad kiekviena moteris pavirsta savo motina

Vyrai dažnai sako, kad reikia pažiūrėti į merginos motiną, kad pamatytum savo draugę ateityje. Šios nuotraukos dar kartą įrodo taisyklę. Juk jose motinos ir dukterys panašios net daugiau, nei jos galėjo manyti.

Senėjimas ne per geriausiai atsispindi moterų išorėje. Su metais ryškios akys palaipsniui blunka, blizgantys plaukai žyla, o lygi oda pasidengia raukšlėmis.

Tai matyti dar sunkiau, kai šalia randasi dukra, kuri atrodo taip, kaip jūs jaunystėje – tai pastovus priminimas apie prarastą grožį. O jūsų dukra smalsiai stebi senėjimą. Juk, galų gale, jūs gyvas paveikslas to, kas laukia jos priešakyje.

Šios motinos ir dukterys galvojo, kad yra nepanašios viena į kitą. Bet tai buvo iki tol, kol jų portretų nepalygino kompiuterio pagalba. Ir štai kas išėjo.

Kairėje: 62 metų Sara Pirson, 3 vaikų motina iš Londono, reklamos kompanijos savininkė. Dešinėje: jos 30-metė dukra Klemi, mamos agentūros direktorė, irgi gyvena Londone.

Sara mano, kad jos dukra Klemi žymiai gražesnė, nei ji kada nors buvo jaunystėje, o Klemi sako, kad bus laiminga, jei su amžiumi atrodys taip, kaip jos mama.

Kairėje: 48 metų Džozi O’Rurk, dirba lažybų kontoros valdytojo pavaduotoja. Ji išsiskyrė su vyru ir gyvena Heistingse, Rytų Sasekse. Dešinėje: jos 24 metų dukra Džodi Klark O’Rurk, dirba vadybininke ir gyvena Stratforde, rytų Londone.

Džozi negali susitaikyti su senėjimo procesu, tuo labiau, kad jaunystėje ji buvo labai patraukli. Moteris atlieka botokso procedūras kasmet pastarųjų 6 metų bėgyje. Tačiau Džodi mano, kad jos mama nuostabi kaip ir anksčiau.

Kairėje: 73 metų Ester Savaž, pensininkė. Ji ištekėjusi ir gyvena Šepio saloje Kento grafystėje. Kairėje: jos 43 metų dukra Vendi Breik, dirba vaikų konsultante ir gyvena su 3-mečiu sūnumi toje pačioje saloje.

Ester nustojo rūpintis savo išvaizda po to, kai ištekėjo ir pagimdė vaikus. Vendi laiko senėjimą išlaisvinančiu faktoriumi.

Kairėje: 83 metų Frensis Danskomb, buvusi namų šeimininkė, kuri tapo modeliu. Ji gyvena Surėjuje ir turi dukterį, 57-erių Tineką Foks (dešinėje), kuri yra ištekėjusi ir turi 3 suaugusius vaikus. Ji taip pat gyvena Surėjaus grafystėje.

Frensis jaučiasi jauna kaip ir anksčiau ir mėgsta šokti namuose, klausydama muzikos. Ji niekada nemanė, kad panaši į savo dukrą, kol nepamatė kompiuterinės grafikos. Tineka mano, kad jos motina visada atrodė stulbinančiai. Ji sako, kad jai, laimė, atiteko geri motinos genai ir sveiki įpročiai.

Kairėje: 45 metų modelis Ronda Makintoš, gyvena su vyru ir 2 vaikais Glazge. Kairėje: jos 15-metė dukra Darsi.

Ronda sako, kad kai žiūri į Darsi, aiškiai mato save jaunystėje, ir tai lyg sugrįžimas į praeitį. Tuo metu Darsi prisipažįsta, kad panašumas ją labai nustebino.

You cannot copy content of this page