50-ies metas apsivilkti džinsus! 3 auksinės taisyklės, kurios padarys iš tavęs stilingą merginą

Sulaukus 50-ies moteriškumas ir išmintis pasiekia savo piką. Žinoma, jau yra liūdesio žvilgsnyje, raukšlelių veide ir daugelio figūra toli nuo idealo, bet būtent šiame amžiuje galima atrodyti tikrai prabangiai.

Stilistai tvirtina, kad svarbiausia brandžių damų klaida yra tame, kad jos pradeda nešioti pernelyg griežtus ir paprastus drabužius. O juk reikia atrodyti prabangiai, stilingai ir jaunai.

1. Fasonas.
Visų figūros skirtingos, bet visgi daugumai 50 metų amžiaus moterims tinka tiesūs džinsai arba boyfriendai – su jais tu galėsi sudaryti daugybę praktiškų derinių.

Žemas liemuo griežtai draudžiamas – šonai bus perspausti, pilvas lips virš juosmens linijos, o dar jeigu kyšos kelnaitės – tai išvis bjauru. Todėl vidutinis ir aukštas liemuo – tai sėkmingiausias pasirinkimas.

Prie nepageidautinų modelių priskiriami skinny dėl suprantamų priežasčių. O taip pat, jei ūgis žemas, tai ir mom džinsai. Pirmieji labai jau reiklūs figūros proporcijoms, antrieji padarys tave vizualiai dar žemesnę.

Labai šauniai atrodo trumpinti džinsai arba su palankais. Jie vizualiai pailgina kojas ir atrodo labai madingai. Taip pat gali atkreipti dėmesį į platintus nuo kelio, jei esi aukšto ūgio ir siaurų klubų savininkė.

2. Spalva ir faktūra.
Vyresnio amžiaus įvaizdžiuose nelabai vietoje ryškūs piešiniai, siuvinėjimas ir kristalų ar karoliukų aplikacijos. Be to, tokius daiktus sunku kombinuoti su kitais garderobo elementais.

Geriausias sprendimas –vienspalvis grynų taurių atspalvių : tamsiai mėlynos, kobalto, safyro – denimas.

Vasarai galima rinktis šviesiai pilkas, kakavines ar švelniai rožines kelnes iš denimo. Jokių garintų ir nesuprantamų atspalvių.
O štai įvairūs nutrynimai ir nedidelės įpjovos su kutais tik sveikintinos. Tokie dekoro elementai labai pagyvina visą įvaizdį.

3. Madingi deriniai.
Išsirinkti džinsus – tai pusė darbo. Juos dar reikia teisingai nešioti. Tavo ansambliai turi būti struktūruoti, šiuolaikiniai ir išraiškingi.

Taigi, derink džinsus su marškiniais, ypač laisvais, krentančiomis palaidinėmis, faktūriniais kardiganais, švarkeliais ir megztiniais. Nepamiršk ryškių akcentų: skarelių, vėrinių, diržų, rankinių ir avalynės. Jie akimirksniu daro įvaizdį prabangiu.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page