Originalios suknelės, koreguojančios figūrą be dietų. Gražu ir elegantiška

Jūs esate patrauklios figūros savininkė ir lyg ir turėtumėte ja didžiuotis, tačiau smarkiai kompleksuojate dėl atsikišusio pilvo. Nustokite liūdėti! Jums padės suknelės, paslepiančios pilvą ir pabrėžiančios figūrą.

Šis straipsnis papasakos, koks suknelės fasonas tiks būtent jums, kad maksimaliai paslėptų netobulumus ir pabrėžtų gražų siluetą.

A silueto suknelė
Šis fasonas aptempia krūtinę, ją pabrėždamas, o platėdamas į apačią, paslepia pilvą ir šonus.

Sujuosiama suknelė
Sujuosiama suknelė puikiai maskuoja pilvą dėl linijos, einančios diagonale juosmens linijoje. Tai akcentuoja dėmesį talijoje ir atitraukia nuo pilvo. Asimetrijos efektas ištempia moterišką siluetą ir suteikia lieknumo. O V formos iškirptė pabrėžia kaklo ilgį ir daro pečius dailesnius.

Suknelė-kimono
Kimono – tai sujuosiamos suknelės variantas. Tokia suknelė universali. Tinka bet kokiam figūros tipui. Laisvas suknelės-kimono kirpimas suteiks jūsų figūrai trapumo ir pridengs ne tik atsikišusį pilvą , bet ir likusius trūkumus.

Suknelė su basko
Basko ant suknelės puikiai paslėps pilvą ir šonus. Žiūrėkite, kad tam užtektų jo ilgio. O dėl platėjančio apačioje basko jums užtikrintas vapsvos liemuo.

Suknelė-balionas
Liemenuota suknelė su apvaliu sijonu lengvai paslėps visa, kas nereikalinga, ir pabrėš tai, ką reikia.

Suknelė-šikšnosparnis
Fasonas „šikšnosparnis“ siūlo laisvą viršų rankovių srityje ir susiaurintą apačią. Nuo rankovių susidaro natūralios klostės, kurios grakščiai leidžiasi ant liemens linijos, sėkmingai slėpdamos pilvą.

Suknelė pažemintu liemeniu
Suknelė pažemintu liemeniu – puikus variantas paslėpti apkūnų pilvą. Jei jūsų klubai ir kojos liekni, jums tiks trumpi suknelės variantai. O taip pat variantai su truputį aptempiančia apačia.

Suknelė-futliaras
Puikus sprendimas toms, kurioms yra ką slėpti. Suknelės fasonas paslėps nedidelius figūros netobulumus ir subtiliai pabrėš taliją. Čia svarbu, kad audinys būtų stangrus, gerai laikytų formą, aiškiai atkartotų siluetą, bet neaptemptų.

You cannot copy content of this page