Būk nepakartojama: stilingos pavasario-vasaros garderobo idėjos moterims

Jau dabar peržvelgus madingus įvaizdžius, išstudijavus turimą garderobą, beliks išsirinkti kelis naujus drabužėlius, kad būtumėte pilnai apsiginklavusi vasarai. O ir vasarinių drabužių kaina dabar žymiai mažesnė.

Suknelės

Puiku, jei rūbų spintoje moteris visada ras stulbinančių suknelių. Jas renkantis, vadovaukitės sekančiomis taisyklėmis: laisvas kirpimas, lakoniški tonai, ilgis ne aukščiau kelių, galima įsigyti midi variantą, nepamirškite aktualių raštų. Geriausia teikti pirmenybę natūralioms medžiagoms.

Sijonai

Neabejotinai – tai dar vienas būtinas garderobo elementas, be kurio prabangi dama nežengs nė žingsnio.
Teisingas kirpimas, o taip pat natūralios medžiagos gali paslėpti esamus trūkumus. Geriau, jei moteris atkreips dėmesį į tiesius ar plisuotus sijonus.

Šortai

Papildykite savo garderobą šia puikia detale. Pamatysite, kaip pagyvės jūsų įvaizdis ir jūs pati sklęsite gatvėmis dar grakščiau, nei anksčiau. Svarbiausia šortams – teisingas ilgis ir elegantiškas kirpimas.

Lietpaltis

Tai pati tikriausia klasika. Lietpaltį turi turėti kiekviena madinga moteris. Jis puikiai papildys įvaizdį vėsų vakarą ar per vasaros lietų. Idealu, jei po juo jūs apsirengsite džinsus ir marškinius ir apsiausite maksimaliai patogią avalynę.

Džinsai

Vienas praktiškiausių, tinkančių bet kokiam įvaizdžiui ir universaliausių drabužių. Džinsus galima ir reikia nešioti bet kokio amžiaus dailiosios lyties atstovėms. Svarbiausia vasarai rinktis šviesesnius atspalvius, o kirpimą nusižiūrėti tiesų. Su džinsais miksuokite oversize megztinius, o taip pat marškinius bei palaidines.

Marškiniai

Marškiniai – tiesiog būtinas pilnavertiškumo atributas. Pirkite marškinius, jei jų dar nėra jūsų spintoje. Jie vienareikšmiškai lieknina siluetą, suteikia deriniui elegantiškumo. Marškiniai dera su džinsais, o taip pat šortais bei kiulotais.

You cannot copy content of this page