Su kiviais, mėtomis, mineraliniu vandeniu: 3 netikėčiausi šašlyko marinatai

Šašlykas mineraliniame vandenyje su svogūnais

Jums prireiks: 1 kg mėsos, 1 l stipriai gazuoto mineralinio vandens, 2-3 svogūnų, prieskonių pagal skonį.
Paruošimas. Mėsą supjaustykite vidutiniais gabalėliais ir įtrinkite prieskoniais. Dėkite į gilų dubenį. Ten pat dėkite stambiais žiedais pjaustytus svogūnus ir atsargiai permaišykite dubens turinį. Supilkite mineralinį vandenį ir dėkite mėsą į šaldytuvą marinuotis kelias valandas.

Šašlykas su kiviais

Jums prireiks: 1 kg mėsos, 5-7 kivių, 2 valgomųjų šaukštų majonezo, vandens, česnako ir prieskonių pagal skonį.
Paruošimas. Mėsą supjaustykite nedideliais gabalėliais, įtrinkite prieskoniais ir dėkite į gilų indą. Nulupkite kivių odelę ir dėkite į sulčiaspaudę. Gautas sultis sumaišykite su dalimi minkštimo. Ten pat dėkite smulkintą česnaką, majonezą ir vandens pagal pageidavimą. Permaišykite marinatą iki vienalytės masės, užpilkite juo mėsą ir dėkite indą su šašlyku į šaldytuvą, kad mėsa persisunktų.

Šašlykas su mėtomis

Jums prireiks: 1 kg mėsos, 200 g nesaldaus jogurto, 2 valgomųjų šaukštų Vorčesterio padažo, pipirmėtės, prieskonių pagal skonį.
Paruošimas. Mėsą supjaustykite nedideliais gabalėliais, įtrinkite prieskoniais ir dėkite į gilų indą. Mėtas nuplaukite ir susmulkinkite blenderyje. Dėkite jogurtą ir Vorčesterio padažą, permaišykite iki vienalytės masės. Dėkite mėsą į marinatą ir gerai permaišykite. Indą su mėsa pastatykite į šaldytuvą kelioms valandoms.

You cannot copy content of this page