Motina atsisakė vaiko dėl to, kad jis gimė tamsiaodis. Pamesto berniuko istorija

Motina pametė vaiką gimdymo namuose, vos pamačiusi, kad jis gimė juodas. Vienas lopšys su mažyliu gimdymo namuose traukė dėmesį. Berniukas buvo absoliučiai sveikas, gimė tikras stipruolis, tačiau tamsios odos spalvos. Moteris, pagimdžiusi berniuką, išsigando, parašė atsisakymą. Ji nenorėjo, kad visi sužinotų apie neištikimybę.

Sumelavo sugyventiniui, pasakė, kad vaikelis neišgyveno, ir ramia dūšia išvyko iš gimdymo namų viena. Medicinos seserys pavadino berniuką Marku.

Berniukas gerai valgė, greitai priaugo svorio, buvo mielas ir ramus mažylis, gugavo ir visiems šypsojosi.

Prie vaikelių, kurių atsisakė, mažai kas prieina, maitina juos kas 3 valandas ir retai ima ant rankų.
Likus dienai iki pervedimo į kūdikių namus Markas smarkiai verkė, bet medicinos personalas nekreipė dėmesio į riksmus. Vaikų daug, nepakanka rankų visiems.

Artėjant nakčiai vaikas nustojo verkti ir tik tylutėliai inkštė. Jei jis būtų turėjęs mamą, ji būtų pastebėjusi anksčiau, kad vyksta kažkas baisaus.

O dabar tik atėjus eiliniam maitinimui naujokė medicinos slaugytoja atkreipė dėmesį į kūdikio neadekvatumą ir mažylį skubos tvarka perkėlė į reanimaciją.

Jam prasidėjo asfikcija, gydytojai ėmėsi priemonių ir prijungė mažyliui deguonį.
Berniukas buvo sunkios būklės, bet išgyveno.

Jei dar pora valandų, jo jau nebebūtų išgelbėję. Matyt ten, dausose, kažkas su meile prižiūrėjo juodąjį pamestinuką.

Medicinos slaugytoja Albina per savo išeigines lankė mažylį palatoje. Taip jis jai krito į širdį, niekaip negalėjo pamiršti jo bejėgio žvilgsnio ir sunkios nepaprasto berniuko būklės.

Po kurio laiko Marko savijauta pasitaisė, vaiką ruošė išrašymui ir pervežimui į kūdikių namus.
Albina įkalbėjo vyrą įsisūnyti šį berniuką. Savo vaikų jie neturėjo, o šis atvejis pasirodė jai pažįstamas. Vyras ilgai priešinosi, bet Albina sugebėjo įkalbėti jį.

Lankydami įtėvių kursus ir medicinos komisiją, jie padavė dokumentus globai. Komisijos sprendimo teko laukti savaitę ir galiausiai Marką buvo galima pasiimti namo.

Biologinė berniuko mama taip ir nepasirodė gimdymo namuose. Ji turėjo galimybę atsiimti vaiko atsisakymą, tačiau ja nepasinaudojo.

Albina išėjo dekretinių atostogų ir jautėsi absoliučiai laiminga. Taip mažas tamsus berniukas rado šeimą, viltį laimingai ateičiai ir meilę.

O dar po pusmečio Albina sužinojo,kad laukiasi! Ir tai po trijų nesėkmingų nevaisingumo gydymo metų.
Taip…tikrai kažkas ten, danguje, žaidžia mūsų likimais, tikrindamas mūsų tvirtybę, gerumą ir sugebėjimą mylėti…

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page