Paėmiau vištos krūtinėlę, vaflių ir paruošiau skaniausią patiekalą vakarienei

Ingredientai:

1. vištienos file – 2 vnt
2. morka – 1 vnt
3. svogūnas – 1 vnt
4. vafliai – 4 vnt
5. pievagrybiai – 400 g
6.kietasis sūris – 100 g
7. grietinė – 1 valgomasis šaukštas
8. druska, pipirai – pagal skonį

Paruošimo būdas:

1. Vištienos file perpjauti į kelias dalis. Taip pat galima naudoti jau gatavą vištienos faršą. Dedame į blenderį ir susmulkiname. Perdedame į gilią lėkštę.

2. Morkas ir svogūną taip pat perpjauname į kelias dalis, susmulkiname blenderyje ir dedame prie vištienos. Pagal skonį sūdome, beriame pipirų ir kruopščiai permaišome.

3. Pievagrybius supjaustome griežinėliais ir apkepame gerai įkaitintoje keptuvėje su aliejumi. Likus minutei iki ruošimo pabaigos pasūdyti pagal skonį.

4. Imame išardomą formą, iš jos bus lengviausia išimti mūsų užkandį. Ant formos dugno aš užtiesiau kepimo popierių. Pirmu sluoksniu dedame vaflį ir sutepame jį vištienos faršu su daržovėmis. Ant vištienos faršo dedame grybų sluoksnį.

Paskui vėl vaflis, vištienos faršas ir grybai. Taip sluoksniuojame, kol baigsis ingredientai. Paskutinis sluoksnis turi būti vištienos faršas. Taip pat paliekame gražius grybų griežinėlius papuošimui.

5. Paskutinį sluoksnį sutepame grietine ir pašauname į iki 180 laipsnių įkaitintą orkaitę 35 min. Paskui išimame, pabarstome tarkuotu sūriu, dedame likusius grybus ir vėl dedame į orkaitę 5 min.

You cannot copy content of this page