Svarbiausia – nepergyventi dėl smulkmenų. Štai toks nuostabių trynukių mamos devizas

Susipažinkite, Anastasija, Polinos, Katerinos ir Marijos mama.

Nastia, papasakokite, kaip jūs sužinojote, kad laukiatės trynukų?

Negaliu iki galo to paaiškinti, tačiau aš buvau aiškiai įsitikinusi, kad laukiuosi dvynių. Todėl, kai per porą minučių ultragarso tyrimo gydytoja pasveikino ir pranešė, kad pas mane dvyniai, net nenustebau, bet buvau labai laiminga.

Tačiau dar po kelių minučių gydytoja nutilo, jos veido išraiška pasidarė keista, paskui pasikvietė dar vieną gydytoją, o paskui dar vieną… visi žiūrėjo į ekraną ir tylėjo, tada aš nustojau džiaugtis ir pasidarė baisu.

Gydytojai neiškart sureagavo į gausybę mano prašymų netylėti ir pasakyti tiesą, tada jie sukaupė drąsą ir pranešė: „Ponia, pas jus bus trynukai. Monozigotiniai. Mes dar to nematėme“.

Po tokios naujienos man prasidėjo didžiausia isterija gyvenime, svajojau, kad visa tai pasirodytų pokštas ar blogas sapnas.
Man prireikė kelių dienų, kad suvokčiau, kokia laimė mūsų laukia priešakyje.

Iki atsirandant trynukėms aš, kaip ir daugelis, maniau, kad svarbiausia – tai tinkamas auklėjimas, kad jas svarbu mokyti. Tačiau išties vaikas jau ateina į šį pasaulį kaip pilnavertė visuomenės ląstelė. Charakteris ir temperamentas užsimezga žymiai anksčiau, nei jis gimsta. Tėvams lieka tik pažinti jį ir išmokyti naudotis.

Žinoma, kaip visi maži vaikai, mergaitės ne visada paklusnios ir kartais išveda mane iš kantrybės. Tačiau aš mokausi kasdienės kantrybės ir supratimo. Beveik nebaudžiu, bet kokias situacijas mes aptariame, aiškinamės, kodėl pasielgė taip ir kaip reikėjo pasielgti.


Jūs mokote mergaites draugauti tarpusavyje?

Mūsų vaikų tarpusavio draugystė – prioritetinis uždavinys. Mes daug apie tai kalbame, stengiamės išaiškinti jų santykių svarbą.
Pavydo būna ne dažnai, tačiau jos dar maži vaikučiai ir nori, kad mama ateitų vos iškilus būtinybei, o daugiavaikėje šeimoje tai ne visada įmanoma. Tačiau ir čia yra pliusų, jos moka laukti.

Papasakokite, kaip trynukių mama ilsisi (persikrauna)?

Man kelios valandos tyloje – tai jau persikrovimas. Kas antrą dieną einu į sporto salę, derinu malonumą su nauda. Periodiškai susitinku su draugėmis, na ir, žinoma, poilsis su vyru vienas kito kompanijoje.

You cannot copy content of this page