50-metė moteris tapo motina po 16 metų nesėkmingų bandymų

Ilgus 16 metų Didžiosios Britanijos gyventoja Luiz Vornford bandė pastoti ir pagimdyti vaiką. Jos sutuoktinis atliko vazektomiją po vaiko gimimo ankstesnėje santuokoje, todėl moteris patyrė kelias IVF procedūras.

Tam medikai naudojo donoro ląsteles. Nepaisant daugybės bandymų, pagalbinis apvaisinimas neatnešė reikiamų rezultatų. Nėštumas baigdavosi persileidimu pirmajame trimestre.

Moteris svajojo apie tai, kaip taps mama ir į kiekvieną procedūrą dėjo didžiules viltis. Kiekvieną kartą ji labai pergyvendavo dėl nesėkmių, priimdama tai kaip asmeninę tragediją. Kai vilčių beveik nebeliko, Luiz susipažino su daktaru Hasanu Šehatu. Jis įtikino ją dar kartą išbandyti IVF.

Tai atrodo neįtikėtina, tačiau procedūra pavyko sėkmingai. Moteris išnešiojo sveiką vaiką ir pagimdė cezario pjūvio pagalba. Ir kūdikis, ir mama jautėsi puikiai.

Pasirodo, moters organizme buvo ląstelių, kurios embrionus atpažindavo kaip pavojų ir šalindavo juos. Dabar Luiz galiausiai išpildė savo svajonę ir tapo laiminga mama.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page