7 unikalūs patarimai, galintys pripildyti jus meile

Nesiekite turėti viską ir iškart. Net kai atrodo, kad nieko nėra – visada yra kažkas…

1. Nereikia niekur skubėti. Tačiau reikia būti ten, kur tau gera. Jei jauti, kad tu kažkur ne ten, kelkis ir eik ten, kur kviečia vidinis balsas. Atmink, kad norint rasti, nebūtina kažkur eiti. Tai labai plona riba, raktas visada yra.

2. Nesiek kontroliuoti žmonių ir įvykių. Neplanuok, nelauk, nenorėk, atsipalaiduok. Mokėk išlaikyti pauzę, kurios bėgyje niekas nevyksta. Leisk žmonėms ateiti pas tave, o įvykiams įvykti. Jie vyksta tau ne šiaip sau.

3. Duok sau laisvę būtimi savimi, o kitiems – būti kitais. Atmink, kad kiekvienas turi savo kelią ir savo pamokas. Jei jūsų keliai susikerta – puiku, bet jei jie išsiskirs, tai irgi gerai, todėl kad viskas visada į gera.

4. Nesiek turėti viską ir iškart. Net kai atrodo, kad nieko nėra – visada kažkas yra, o ko trūksta – išties duodanti draugo, brolio, sesers, neatsitiktinio praeivio ranka. Būk saikingas visame kame.

5. Pasitik su šypsena, su meile visus ir viską. Bet niekada neatsisveikink, todėl kad niekas niekada nesibaigia. Sakyk: „Ačiū ir iki naujų susitikimų“.

6. Būk atviras žmonėms, kosmosui, dievui – vadinkite kaip norite. Patikėk – viskas tavo gyvenime klostosi geriausiai tau. Net kai atrodo, kad blogiau nebūna, pasirodo, būna…Niekada nežinai, kur rasi, kur prarasi.

7. Kad apsivilktum švarius marškinius, reikia nusimesti senus.

You cannot copy content of this page