8 teisingo deginimosi taisyklės arba kaip teisingai degintis, kad nepakenktumėte sveikatai

1. Prieš deginimąsi nesimaudykite duše su muilu – tai įtakoja odos nuriebalinimą ir jos apsauginio sluoksnio irimą.
2. Būtinai naudokite apsauginius kremus nuo saulės, pageidautina SPF 15, kuo didesnis SPF, tuo geresnė ir patikimesnė apsauga nuo nudegimų saulėje.
3. Nesinaudokite dezodorantais ar tualetiniu vandeniu, todėl kad angliavandeniliai, esantys šių priemonių sudėtyje gali išprovokuoti alerginę reakciją, raudonų dėmių atsiradimą sąveikoje su saule.
4. Po deginimosi naudokite specialų losjoną kūnui, kad atgaivintumėte ir nuramintumėte odą. Tai taip pat apsaugos ir nuo odos šerpetojimo.
5. Netingėkite užsidėti saulės akinių – jie blokuoja ultravioletinius spindulius (UV), apsaugodami akis nuo rimtų pažeidimų 99-100%.
6. Išsimaudę, eidami į krantą apsitrinkite kūną rankšluosčiu, kad vandens lašeliai neišprovokuotų nudegimo.
7. Taipogi reikia pridengti galvą, galima dėvėti plačiabrylę skrybėlę, tai padės apsaugoti skruostus ir kaklą. O ir plaukai nublunka saulėje, ypač dažyti.
8. Gerkite kaip galima daugiau skysčių, kad apsaugotumėte savo organizmą nuo dehidratacijos. Bet jokiu būdu nevartokite alkoholio.

Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.

You cannot copy content of this page