7 kosmetinės priemonės, kurias mes naudojame neteisingai
1. Naudojame servetėles makiažo valymui kasdien.
2. Laikome serumą odai savarankiška priemone.
Serumą reikia tepti iki drėkinamojo kremo naudojimo, ir geriausia tai daryti vakare, ypač jei į jo sudėtį įeina retinolis. Tai leis odai pasisotinti būtinomis medžiagomis.
3. Naudojamės sausomis kempinėlėmis toniniam kremui užtepti.
Dauguma kempinėlių, pagrinde šiandien populiarūs beauty-blenderiai, reikalauja sudrėkinimo.
4. Neskiriame konsilerio ir korektoriaus.
Daugelis mūsų painioja šias dvi priemones, todėl įnešime aiškumo: konsileris tinka tik sričiai aplink akis, o korektorius būtinas maskuojant veido odos defektus.
5. Paliekame kaukę nakčiai arba nuimame ją pilnai išdžiuvus.
Kiekvieną kaukių rūšį reikia naudoti pagal instrukciją. Nepalikite priemonės nakčiai, jei tai nenumatyta gamintojo – tai gali sukelti odos problemas. Audinio kaukes reikia nuimti iki jos išdžius: priešingu atveju kaukė ima traukti drėgmę iš odos, kas sukelia odos tempimo jausmą. Tas pats liečia ir molio kaukes: jas reikia tepti storu sluoksniu, kad drėgmė mažiau išgaruotų, ir nuplauti, kol molis dar lipnus.
6. Valome veidą spiritiniu losjonu.
Losjonai veidui skiriasi savo poveikiu odai. Atitinkamai jų sudėtys yra skirtingos priklausomai nuo pačios priemonės funkcijų. Tačiau dauguma losjonų kuriami spirito pagrindu, ir jais naudojantis nuolat, odos riebalų liaukos ima dirbti dar smarkiau.
7. Nenuplauname micelinio vandens.
Micelinis vanduo labai panašus į losjoną tik su tuo skirtumu, kad į jo sudėtį įeina ne spiritas, o kitos paviršinio aktyvumo medžiagos (micelės) ir jų surinkti nešvarumai lieka ant odos, jei nenusiprausiame. Esant ilgalaikiam kontaktui su oda micelinis vanduo ima veikti kaip muilas ir gali sukelti sudirgimą.
Informacija šiame straipsnyje yra išskirtinai pažintinio pobūdžio ir nepakeičia sertifikuoto šio profilio specialisto konsultacijos.