Makiažas ir šukuosena taip pakeitė 60-metę moterį, kad net vyras ją pažino ne iškart

Makiažas ir šukuosena gali neatpažįstamai pakeisti bet kokią moterį. Netgi taip smarkiai, kad jos nepažins patys artimiausi žmonės.

Merė Džonson – paprasta amerikietė, kuriai „truputį daugiau nei aštuoniolika“. Ji ištekėjusi, turi vaikų. Pastaruosius porą metų jos santykiai su vyru vis blogėjo ir blogėjo. Merė suprato, kad ne jaunėja. Jos grožis nuvyto. Ji ėmė pastebėti, kad vis mažiau domina jį kaip moteris. Dar šiek tiek, ir jis ją paliks.

Džonson nusprendė nekaltinti vyro, o nusprendė pasikeisti ir vėl užkariauti jo širdį. Amerikietė užsirašė į žymaus stilisto Kristoferio Hopkinso laidą. Jo specializacija – paversti bjauriuosius ančiukus nuostabiomis gulbėmis. Tarp kitko, vyrą ji pasiėmė kartu į laidą.

Jis net nenumanė, koks siurprizas jo laukia po poros valandų.

Po Kristoferio burtų persimainiusi Merė stojo prieš sutuoktinio akis. Pasakyti, kad jis nustebo – tai nepasakyti nieko. Vyras buvo tiesiog apstulbintas savo antrosios pusės grožio. Jis žiūrėjo į ją atvėręs burną ir išplėtęs akis.
Misteris Džonsonas net neįtarė, kokia graži jo žmona. Ką gi, dabar jo eilė – numesti porą kilogramų ir sustangrinti pilvą.

O kol kas tegu jis jaudinasi. O gal kas nuvilios tokią gražuolę.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page