Kaip sukurti madingą įvaizdį su „chelsea“ stiliaus batais, jei jums 50+: sėkmingi deriniai

Štai jau daugelį metų iš eilės „chelsea“ išlieka populiariausia šaltojo sezono avalyne. Geriausiai jie atrodo vienspalviai, puikiai įsilieja į bet kokius derinius, nepriklausomai nuo stilistikos. Šią tendenciją mėgsta ir vyresnės nei 50 moterys. Sužinokime, su kuo nešioti madingus „chelsea“ batus.

„Chelsea“+ trikotažinės kelnės


Su „chelsea“ batais ir trikotažinėmis kelnėmis galima sukurti patogius kasdienius ir biuro derinius, tinkamus vyresniame amžiuje. Pavyzdžiui, „chelsea“ + kargo kelnės – sėkmingas duetas rudeniui. Viršų rinkitės atsižvelgdamos į oro sąlygas ir situaciją.

Tąsios medžiagos su pigiu sintetiniu blizgesiu – nesėkmingas sprendimas 50+ moteriai. Rinkitės modelius iš tankaus trikotažo, kurie gerai laiko formą ir geriau tinka figūrai.

„Chelsea“ batai išvarys nuobodulį net iš kasdieniškiausio derinio, pridės jam praktiškumo. Vėsią rudens dieną papildykite derinį pūkine striuke ar kašmyro paltu.

„Chelsea“ batai + sijonas


Šiuolaikinės 50+ mados mylėtojos nebijo maišyti skirtingų stilių. Batai puikiai atrodo sijonų draugijoje. Šaltu metu teikite pirmenybę trikotažiniams modeliams. Midi – optimalus ilgis brandžioms moterims.

Batai ir natūralios odos ar kokybiško eko pakaitalo patikimai saugo kojas nuo lietaus ir šlapdribos. Kombinuokite „chelsea“ su šiltomis pėdkelnėmis, kurios padės sukurti maksimaliai jaukų ir praktišką derinį kiekvienai dienai.

„Chelsea“ + džinsai

Džinsai – universalus moteriško garderobo drabužis, jie lengvai derinasi tiek su elegantiškais „laiveliais“, tiek su grubokais batais. Rinkitės įprasto žydro atspalvio modelius, 50+ amžiuje tinka paprasto ir aiškaus kirpimo drabužiai be įkyraus dekoro.

„Chelsea“ batai + oda

Žieminiai batai puikiai sutaria su odiniais drabužiais. Kelnės iš odos dera su „chelsea“ batais, rinkdamosi fasoną ir spalvą atsižvelkite į savo individualius pageidavimus ir figūros ypatybes. Tai gali būti bazinės juodos spalvos modelis, ne prasčiau atrodo šilto šokoladinio atspalvio kelnės. „Skinny“ idealiai tinka lieknoms vyresnio amžiaus ledi.

You cannot copy content of this page