Yra 3 dalykai, kurių bijo dauguma žmonių
Apie šiuos 3 dalykus kažkada kalbėjo Fiodoras Dostojevskis…
1.Mes bijome pasitikėti žmonėmis.
Už mūsų nugarų ilgas kelias, turtingas išdavysčių ir nusivylimo. Gyvenimas dovanojo mums gerų pamokų, lengvai prieinamų, bet sunkiai pagydomų. Pasitikėti žmonėmis tampa vis sunkiau ir sunkiau, bet ir noras tai daryti dingsta sulig kiekvienais nugyventais metais.
Mūsų siela turi nuostabią savybę – pagyti. Neverta užsidaryti nuo žmonių, mums reikia tik vieno – mylėti ir būti mylimais, taigi leiskime pasauliui pažinti mus. Nebijokime atsiverti nepažįstamiesiems, juk galbūt vakarykštis nepažįstamasis jau rytoj taps tavo antra puse.
2. Mes bijome sakyti tiesą.
Kiekvienas pamena iš vaikystės, kad mažas melas paskui save gimdo didelį. Bet kas neišsakyta sukelia problemas ir pasekmes. Mes retai sakome „visą“ tiesą, juk tiksliai žinome, kad tiesa gali tapti kliūtimi į laimingą ateitį. Tiesa visada mus verčia eiti aplinkiniu keliu, lengviau pagražinti, nesakyti visko, nei pajusti diskomfortą pirmąsias 5 minutes.
3. Mes bijome būti savimi.
Pasaulis išmokė mus žaisti. Žaisti kasdien ir nepriekaištingai. Mes negalime leisti būti sau pačiais savimi mūsų aplinkoje. Kaukės tapo pagrindiniu mūsų aksesuaru. Kova už vietą po saule tapo pagrindine kiekvieno užduotimi. „Būti savimi“ – tai madinga, bet mažai kas gali sau tai leisti. Mes randamės visuomenės nuomonės rėmuose, ir kovoti su šia nuomone ne kiekvienas turi jėgų. Mes nustojome vertinti savo „neįprastumus“ norėdami susilieti su minia. Mes – unikalūs vienumoje su savimi, bet tipiški šalia kitų.
Supraskite tai, ko norite būtent jūs. Ženkite žingsnį link savo norų. Leiskite sau atsipalaiduoti šalia kitų ir gyvenkite. Gyvenkite visada ir visur. Negalvokite apie tai, ką pagalvos praeivis ir padarykite tai, ko visada norėjote, bet visada bijojote. Parodykite pasauliui savo veidą ir pasaulis atvers save iš kitos pusės.
Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.