Audrey Hepburn žodžiai: tai, ką naudinga išgirsti kiekvienai moteriai

Audrey Hepburn – viena žymiausių XX amžiaus Holivudo aktorių. Ją dievino, ja žavėjosi milijonai žiūrovų visame pasaulyje. Ji spėjo nusifilmuoti beveik trijose dešimtyse filmų. Už princesės Anos vaidmenį filme „Atostogos Romoje“ ji 1954 metais gavo „Oskarą“. Be to, geriausiais tapo vaidmenys: Holi Golaitli („Pusryčiai pas Tifanį“), Nataša Rostova („Karas ir taika“), o taip pat Nikolė Bone („Kaip pavogti milijoną“).

Gyvenime ir karjeroje Audrey laikėsi kelių principų.

Jei jums reikalinga pagalbos ranka, tai atsiminkite, kad jūs ją turite – tai jūsų ranka. Be to, viena ranka jūs padedate sau, o kita – savo artimiesiems.

Kad visada būtumėte graži ir sveika, reikia: nuolat sakyti gražius žodžius – dėka to jūsų lūpos išliks tokios pat patrauklios. Gražioms akims Audrey pataria ieškoti žmonėse tik gero. Būtent akyse, žvaigždės manymu, slypi grožis. Jos yra vartai į bet kurio žmogaus širdį.

Tam, kad figūra būtų liekna, būtina dalintis maistu su tais, kurie jo neturi. Plaukus gražiais padarys vaikai. Tiesiog reikia leisti mažyliams dažniau žaisti su jais.

Dar vaikystėje Hepburn išsiaiškino, kad šiame gyvenime ji niekam nereikalinga. Todėl didele jos meile tapo šokoladas. Jis niekada jos neišdavė.
Kiekvienam žmogui reikia paskatinimo ir atleidimo. Audrey manė, kad nieko iš savo aplinkos neverta pamiršti ar išmesti iš savo gyvenimo.

Kas svarbiausia žmoguje? Mokėjimas juoktis ir juokinti žmones. Juokas dovanoja puikią nuotaiką, jis padeda sudeginti kalorijas, jis gali išgydyti nuo daugelio ligų.

Audrey visą gyvenimą stengėsi būti laiminga. Juk aktorė buvo įsitikinusi, kad būtent laimė daro merginą gražia.

Hepburn manė, kad seksualumo nereikia išpūsti, kaip darė tada ir daro dabar kitos žvaigždės.

Tai neišstatoma visų apžiūrai. Juk ne dydyje pasireiškia seksualumas. Kad parodytų savo moteriškumą, Audrey nereikėjo miegamojo. Ji galėjo parodyti savo seksualumą, paprasčiausiai skindama obuolius nuo medžio.

You cannot copy content of this page