Jei jūs turite 4 ar daugiau šių bruožų, jūs priklausote rečiausiam asmenybės tipui

Asmenybės tipą, kurį šiandien priimta vadinti INFJ, Karlas Jungas laikė pačiu puikiausiu ir pačiu rečiausiu.
Kaip gi iššifruojamas trumpinys INFJ?

Paprastai: intravertiški, intuityvūs, jaučiantys ir užjaučiantys. Ir jei jūs rasite savyje 4 ir daugiau charakterio bruožus, kuriuos mes surinkome šiame straipsnyje, tada jūs greičiausiai priklausysite jiems.

Taigi, tokie žmonės…

1. Visada stengiasi susitelkti tik ties tais dalykais, kurie tikrai svarbūs, ir nešvaisto laiko ir energijos viskam iš eilės.

2. Visada pasiruošę įtemptai dirbti dėl savo tikslų pasiekimo, todėl kad žino, kad į laimę ir sėkmę nėra trumpų kelių.

3. Kai kažkas pasisuka ne taip, ir jie ieško išeities iš padėties (o kartais net tada, kai viskas, atrodo, tvarkoje), tokie žmonės pasitiki savo intuicija.

4. Netiki tuo, kad jiems būtinai reikia daug draugų ir pažįstamų, kad būtų reikšmingi ar laimingi. Juos pilnai tenkina tie keli draugai, kuriuos jie turi…

5. Dažnai būna empatais. Jie gali tikrai pajausti visą skausmą ir negatyvias aplinkinių emocijas, todėl kad jie suvokia jas taip pat, kaip kiti žmonės suvokia spalvas ar kvapus.

6. Jų intuicija ir kiti užaštrinti jausmai suteikia jiems neblogą įsivaizdavimą apie tai, kas vyksta aplinkinių žmonių protuose.

7. Nesustoja prieš problemas. Vietoj to, kad panikuotų ir nuleistų rankas, jie sugniaužia valią į kumštį ir pradeda ieškoti išeities iš padėties.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page