Su kuo nešioti džinsus, jeigu kedai nusibodo: 7 aktualios idėjos moterims

Loaferiai

Achromatinės spalvos loaferius stilizuoti labai paprasta. Jie lengvai įsilies į kasdienį miesto ar dalykinį stilių. Vėsią dieną nepamirškite kojinaičių.

Atkreipkite dėmesį į loaferius reljefiniu padu. Madingas modelis puikiai susidraugaus su žydros, tamsiai mėlynos, pilkos ar juodos spalvos džinsais.

Botiljonai

Botiljonai – bazinė pavasario avalynė. Jie vizualiai lieknina kojas, neatrodo griozdiškai.

Variantas iš zomšos – puikus sprendimas sausam orui, odinius botiljonus galima nešioti lyjant.

Suvarstomi batai

Pavasario sezonu geriausiai tinka modeliai iš šviesios odos. Suvarstomus batus tikrai įvertins patogių ir santūrių ansamblių gerbėjos.

Klasikiniai „laiveliai“

Ne blogiau kelnės iš denimo atrodo su rafinuotais „laiveliais“. Tai sėkmingas duetas kasdienai ir ne tik! Pavyzdžiui, jei jūs dirbate kompanijoje su lojaliu aprangos kodu, toks derinys bus tinkamas biure.

Esant pageidavimui, džinsus galima paversti elegantišku vakariniu apdaru.

Raštuota avalynė

Raštuota avalynė paverčia įvaizdį dinamišku, atpažįstamu. Toks variantas tiks ir efektingų išeiginių, ir kasdienių derinių sudarymui.

Leopardo raštas, gyvatės ornamentas – gražu ir šiuolaikiška!

Balerinos

Kai tik oro temperatūra pakyla, į pirmą planą išeina lengvos balerinos. Džinsai gali būti tiesaus, plataus ar trumpinto kirpimo.

Suvarstomi bateliai

Suvarstomi bateliai atrodo labai stilingai ir neįkyriai. Raištelių dėka avalynė patikimai fiksuojama ant pėdos, todėl modelį renkasi tiek lieknos ledi, tiek „plus size“ gražuolės.

You cannot copy content of this page