6 Budos priesakai apie meilę

Budos Šakjamunio, senovės Indijos filosofinio mokymo budizmo įkūrėjo, posakiai nepraranda savo aktualumo ir dabar.
Siūlome įsiklausyti į šiuos paprastus, bet išmintingus patarimus. Jie padės padaryti santykius laimingesnius ir harmoningesnius.

1. Pamilkite save.
Pirmas žingsnis link tikros meilės – būtinybės pamilti save suvokimas.

2. Mėgaukitės tuo, kuo jūs esate.
Manymas, kad kažkas iš kažkur gali padovanoti jums meilę, nevisiškai protingas.

3. Dovanokite meilę ir rūpestį.
Ne tik mūsų partneris ar šeima nusipelno mūsų meilės, bet ir visas pasaulis. Žmonės mano, kad tik jų artimieji verti to, kad eikvotumėte laiką ir pastangas, bet įsivaizduokite, jei kiekvienas žvelgtų į Žemės gyventojus kaip į savo šeimą – tada pasaulis būtų visai kitokia vieta.

4. Rinkitės žodžius.
Tai tikrai paprasta – perkelti savo būseną ir nuotaiką kitiems žmonėms, ypač tiems, kuriuos mes mylime. Todėl, sakydami kažkam dalykus, galinčius sužeisti ar sukelti negatyvą, mes galime padaryti rimtą žalą ne tik santykiams, bet ir pačiai galimybei sukurti tvirtą ryšį su tuo žmogumi.

5. Pamirškite neapykantą.
Kai kažkas sekantį kartą sakys jums ką nors nenaudingo ar įžeidaus, atminkite, kad jūs visada turite teisę rinktis, kaip reaguoti.

6. Būkite dėkingi.
Viena labiausiai paplitusių problemų, kurios yra santykiuose, – pasąmoninis partnerių noras sužinoti, ar jie gali gauti kažką geresnio. Jie nejaučia dėkingumo už tai, kad jie turi mylimą žmogų, ir dažnai pavydi gražiam svetimų santykių fasadui, manydami, kad „pas kaimynus žolė žalesnė“.

Laimė ateina pas tuos, kurie vertina tai, ką turi.

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page