8-metis berniukas nukentėjo dėl to, kad piešė klasėje per pamokas. Bet dėka savo talento jis gavo darbą, kuris jam prie širdies

Jūs visada turite palaikyt savo vaikus ir jų įgimtus talentus. Ir jei jūs juos palaikote, vyksta didingi dalykai.

Taip manė 8-mečio Džo Veilo tėvai, kurie skatino savo sūnų toliau piešti, nors jis turėjo problemų dėl piešimo per pamokas.
Grego, Džo tėvo, žodžiais, jo sūnus „visada“ mėgo piešti ir „buvo įtrauktas į pradinės mokyklos talentingųjų registrą nuo 4 metų“.

Džo tėvai nusiuntė jį į piešimo pamokas po mokyklos. Jo mokytojas mėgo jo meną ir pasidalijo juo Instagrame.

Berniuko piešiniai buvo pastebėti restorano „Numeris 4“ darbuotojų.

Džo pakvietė papuošti restorano „Numeris 4“ Šrusberyje, Anglija, valgomąjį. Berniukas praleido ten apie 12 valandų, iliustruodamas sienas.

Dabar Džo žinomas kaip Doodle Boy ir turi savo nuosavą tinklapį, o taip pat puslapius socialiniuose tinkluose, kur jis demonstruoja savo meną.

Dar daugiau, Gregas davė keletą patarimų tėvams, kurie nori paskatinti savo vaikus vystyti savo talentus: „Aš patarčiau tėvams visada skatinti vaikus sekti savo aistra ir svajone“.

Kai jų vaikai dėl kažko patenka į nemalonumus mokykloje, kai kurie tėvai linkę uždaryti šią problemą. Tačiau kiti žino, kaip atpažinti talentą, kuriam kūrybai reikia tik kūrybinės erdvės, todėl jie duoda jiems tai, ko jiems reikia.
Daugelis dailininkų norėtų kūrybinės laisvės, kurią gavo Džo.

Kas galėjo žinoti, kad piešimas per pamokas nuves iki to, kad Džo gaus savo pirmąjį darbą, vos jam sukaks 9 metai?
Džo pakeliui į tai, kad taptų profesionaliu dailininku.

Šeima Džo neįtikėtinai palaiko.
Tėvai turi suprasti, kai jų vaikas kažkuo suinteresuotas ir jam reikia paskatinimo bei palaikymo…

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

You cannot copy content of this page