Brangios moters aromatai: 4 kvepalai su prabangos ir turto šleifu, kuriais nesikvėpina visos iš eilės

Kvepalus dauguma renkasi pagal vieną vienintelį niuansą – kad sudarytų įspūdį aplinkiniams. Kažkam norisi aromatų pagalba užkariauti širdis, kažkam – sukurti tam tikrą įvaizdį kitų akyse. Teisinga tai ar ne – nesiginčykime.

Tiesiog pakalbėkime apie kvepalus, kurie sukelia mintis, kad jų savininkei gyvenime viskas labai neblogai. Kurie aplinkinių galvose sukuria pasiturinčios, sėkmingos, brangios damos įvaizdį. Aš neįtrauksiu į šį rinkinį banalių Baccarat Rouge 540 ar La Vie est Belle, kadangi mūsų tikslas – rasti tą prabangą, kurios nenešioja visos iš eilės.

By Kilian Angel’s Share


Nominacijoje „prabangus aromatas“ į teisę užimti pirmą vietą gali pretenduoti kas antras Kilian kvapas. Jie moka į savo gražius flakonėlius supilti parfumerinę didybę. Tačiau iš daugiau nei dviejų dešimčių išbandytų jų aromatų man norėtųsi išskirti Angel’s Share.

Šiltas, sodrus, gurmaniškas aromatas vilioja skaniu šleifu. Kvepia konjaku, šokoladu ir truputį medienos atspalviais. Šleifas truputį išplaukęs patalpoje, jis lyg nesivelka paskui savininkę. Apsvaigins ir padarys jus prabangia ledi, kurios neįmanoma pamiršti.

Armani Prive Rouge Malachite


Tuberozos ir jazmino duetas su slyvos poskoniu pabrėžia sielos platybes. Lyg malachito devizas būtų – gyvenk gražiai. Ir aš tikinu, net minimalizmo išpažinėjos , garderobe kolekcionuojančios 50 pilkų atspalvių, negalės susilaikyti nuo pagundos pavirsti prabangia moterimi, vaikštinėjančia krantine su neįtikėtina suknele, skleidžiančia Rouge Malachite aromatą.

Paco Rabanne Lady Million


Pačiame šio aromato pavadinime jau atsispindi esmė – norite atrodyti milijonui, kreipkitės į Paco Rabanne, jis tai padarys. Avietės, jazmino ir medaus stiklainio pagalba pavers jus geidžiama moterimi, po savęs paliekančia prabangos poskonį. Kai kas vadina šiuos kvepalus pertekliumi visomis prasmėmis – ir per ilgai išliekančiais, ir skaudžiai įkyriais, ir pernelyg garsiai apie save pareiškiančiais. Ir aš su tuo sutinku.

Tačiau pabrėšiu štai ką – mes kalbame apie parfumeriją, simbolizuojančią prabangą visuose jos pasireiškimuose, ji negali būti tyli. Tai visada nustumia kuklumą į antrą planą ir sutelkia visą dėmesį į save. Lady Million kaip tik idealiai dirba šiame plane – su jais tikrai atsidursite dėmesio centre.

Narciso Rodriguez Narcio Rouge EDT


Narciso Rodrigues aromatais naudojasi net žvaigždės. Savo laiku jam meilę prisipažino Žana Friske, Valerija ir Ksenija Sobčak (abejoju, kad Ksenija neturi galimybės nusipirkti brangesnių kvepalų, matyt, kažkas kubiečio vaikino muskusiniuose kūriniuose labai užkabina).

Tarp dešimties puikių fantazijų prabangos temoje aš iškirčiau raudoną EDT versijos kubelį. Gėlių muskusas su kedro mediena ir gurmanišku kvapiosios tongapupės štrichu. Jis puikiai įsirašo į lūpdažių ir pudros aromatų kryptį, tuo pat metu išsiskiria lengvumu ir neįkyrumu.

Neerzina asociacijomis su močiutės komoda, nesugrąžina į Tarybų Sąjungos laikus. Ryžtingas, šiuolaikiškas moters, kuri gali sau tai leisti, aromatas. Ir į kurią norisi būti panašia.

You cannot copy content of this page