Almantas išsikvietė valandinę auklę, tačiau nė įsivaizduoti negalėjo, kaip vienas toks vizitas pakeis visą jo gyvenimą

Almanto žmona Laimutė mirė gimdymo metu. Pagimdė dvynius, o pati iškeliavo. Almantas apsiformino vaiko priežiūros atostogas. Jis visada su vaikais. Tai gerai, tačiau greitai pinigai baigsis, ką daryti – nežino.

Samdytis auklę reikia lėšų, reikia eiti dirbti, nėra su kuo palikti mažylių. Giminaičių nėra. Jie su Laimute augo vaikų namuose. Kai užaugo, kiekvienas gavo po vieno kambario butą. Po vestuvių persikėlė į Almanto butą, o Laimos išnuomojo. Štai šie pinigai ir padeda suktis. Tačiau vaikai auga, auga ir išlaidos. Reikia užsidirbti. Bet kaip?

Kartą draugai pasakė pažįstą moterį, kuri padeda su mažais vaikais. Atlygis valandinis. Netrukus Almantui teko skambinti duotu numeriu. Skubiai reikėjo išvykti valandai. Ji atėjo. Jauna gražuolė Kristina. Ji patyrusiai elgėsi su vaikais.

Todėl Almantas lengva širdimi išvyko su reikalais. Teko užtrukti, todėl namuose atsidūrė po 3 valandų, įėjo ir nepažino savo buto. Kambaryje švaru, iš virtuvės sklinda malonūs kvapai.

Vyriškis pasijuto labai išalkęs. Kai susėdo pietauti, Kristina papasakojo, kad turėjo šeimą – mamą, tėtį ir mažą broliuką, kurį mergina augino nuo vystyklų. Kai Kristina nakvojo pas močiutę, jų namas užsidegė. Nė vieno neišgelbėjo. Kai apie tai sužinojo močiutė, neištvėrė sielvarto, irgi iškeliavo į aną pasaulį. Kristina liko viena. Gyvena močiutės bute.

– O jūsų vaikai šaunūs, – tarė Kristina. Ir paklausė, ar galima rytoj ateiti?

Kristina ateidavo pas Almantą kasdien. Greitai vyriškis pajuto, kaip ilgisi, kai Kristinos nėra. Joris ir Jogilė tiesė rankutes Kristinos link.

Kartą Almantas prisipažino, kad jam patinka Kristina. Mergina prisipažino, kad jis jai patiko nuo pirmos dienos ir prašėsi ateiti prižiūrėti mažylių kuo dažniau. Labai prisirišo prie vaikučių ir jautė, kokie jie pasidarė artimi.

Praėjo kiek laiko ir visi apsigyveno kartu. Taip dvi vienišos širdys atrado viena kitą, o vaikai – mamą. Po 3 metų Kristina su džiaugsmu pranešė besilaukianti. Jų šeima pasipildys dar vienu berniuku ar mergaite.

Nesvarbu. Kad tik gimdymas praeitų gerai. Almantui neramu. Nenurims, kol neparsiveš žmonos iš gimdymo namų.

You cannot copy content of this page