Atsikratyti vikšrų ir išgydyti spuogus: kuo gali būti naudingas ūkinis muilas

Ūkinio muilo tirpalą gerai naudoti tvarkantis. Skirtingai nuo įvairiausių priemonių, kurios ne iki galo nusiplauna nuo paviršių, nuo muilo nelieka nė pėdsako, kaip ir mikrobų apdorotoje vietoje.

Be to, muilas puikiai putoja, kas daro jį patogų naudoti ir ekonomiškai naudingą.

Minusas gali būti nelabai malonus kvapas, kadangi dažniausiai ūkinis muilas gaminamas nepridedant kvepiklių, tačiau dabar galima rasti ir maloniai kvepiančių gaminių.

Ūkinio muilo naudojimas sodo sklypuose
Priemonė padeda susidoroti su kenkėjais, kurie atakuoja augalus. Muilo tirpalas naudojamas kovai su:

* amarais;
* voratinklinėmis erkėmis;
* miltiniais kirminais;
* vikšrais;
* grybeliniais susirgimais.

Taipogi galima nukenksminti sėklas, apdoroti instrumentus ir talpas, kad atsikratytumėte grybelio ir kitų patogeninių bakterijų.

Ūkinis muilas medicininiais tikslais
Priemonė padeda palengvinti niežėjimą sugėlus uodams – pakanka padaryti kompresą iš tarkuoto muilo, suvilgyto vandeniu, o paskui nuplauti vėsiu vandeniu.

Jį naudoja ir slogos gydymui, ir žaizdų dezinfekcijai, ir spuogų šalinimui, ir nuo kulnų skilinėjimo…

Kažkas netgi renkasi praustis ūkiniu muilu, tačiau gydytojai nepataria to daryti, kadangi toks muilas, kaip ir bet kokia priemonė su padidintu šarmo kiekiu, smarkiai sausina odą, sukelia niežėjimą ir sudirgimą. Taigi, po darbo su ūkiniu muilu geriau sudrėkinti rankų odą kremu.

Bet kokiu atveju prieš naudojant ūkinį muilą kokio nors susirgimo gydymui būtina pasikonsultuoti su gydytoju, kadangi neteisingas naudojimas tik pakenks.

You cannot copy content of this page